Підтримати
Як вакцинуватися від коронавірусу в Бахмуті
Фото: depositphotos

2 журналісти Вільного радіо та редакторка вирішили, що готові до вакцинації. Особисті відчуття ми вирішили описати в кількох блогах — по 1 за день. 

 

Увага, цей запис  —  опис особистих думок журналіста і його відчуттів від вакцинації. Автор не закликає до будь-яких дій або бездіяльності, пов’язаних із вашим здоров’ям!

Далі — пряма мова.

День п’ятий

На п’ятий день якихось незвичних змін у самопочутті ані я, ані мої колеги не відчули. Температура в нормі, фізичний стан теж. Тож, будемо підбивати підсумки цих п’яти днів.

До щеплення не варто ставитися легковажно  —  це суворий іспит для вашої імунної системи. Тому перед вакцинуванням я все ж раджу придбати жарознижувальний препарат та, якщо є така можливість, відпроситися з роботи (або хоча б працювати з дому). Найкращим варіантом є зробити укол перед вихідними.

Процедура вакцинації проходить швидко й безболісно. Неприємні наслідки від щеплення у нас (плюс-мінус у всіх трьох однаково) були протягом перших двох днів: безпосередньо в день після уколу та наступного дня. На третій день стало вже значно краще. Та побічні ефекти можуть проявлятися по-різному, у когось вони можуть і зовсім не з’явитися, а хтось буде страждати кілька днів.  

Попри все, користі від вакцинації значно більше, ніж недоліків, запевняють лікарі. COVID-19 дуже небезпечний вірус, тож краще один-два дні потерпіти побічні реакції (якщо вони з’являться), ніж довго й неприємно лікуватися.

Зробивши щеплення, ви піклуєтесь не тільки про себе, а й про оточуючих вас людей: ваших родичів (особливо якщо вони літні), друзів та колег.  Тільки об’єднавшись разом, ми зможемо подолати цю пандемію. Адже для колективного імунітету вакцину мають отримати понад 60% населення.

Таким був наш щоденник вакцинованого. Дякую, що прочитали! Тут залишу посилання на попередні дні спостережень:

Читайте також:


Завантажити ще...