Підтверджені випадки COVID-19 на 26.05.2020:

21584

В Україні
(644 померли, 7575 одужали)

155

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 64 одужали)

409

На непідконтрольній Донеччині
(13 померли, 103 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

На Донеччині прокуратура викрила конвертаційний центр, який “відмивав” гроші через фіктивні підприємства


image
Фото: Прокуратура Донецької області

9 жовтня прокуратура Донецької області разом із Генеральною прокуратурою України та співпрацівниками фіскальної служби ліквідували підпільне підприємство з надання послуг мінімізації податкових зобов’язань. Загальний обсяг конвертцентру складав 350 мільйонів гривень.

 

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України:

“Під час розслідування встановлено, що на території Донецької, Харківської, Луганської, Одеської та Київської областей група осіб створила більше 60 фіктивних фіктивних підприємств, які надавали послуги підприємствам реального сектору економіки мінімізації податкових зобов’язань та переведенні безготівкових коштів у готівку”.

Прокуратура арештувала 138 фіктивних банківських рахунків, 994 тисячі гривень готівкою, тютюнові вироби на загальну суму понад 1 млн. гривень, 22 печатки підприємств, телефони, накопичувачі, бухгалтерські обліки в друкованому варіанті.

Конвертаційний центр —  незаконне підприємство або група підприємств, які допомагають підприємцям “відмити” кошти з безготівкового вигляду в готівку, з мінімізацію оподаткування. Конвертцентри можуть взаємодіяти з банками, допомагаючи в кінцевій меті заволодіти коштами клієнту-замовнику центру. Вони використовують фіктивні підприємства “одноденки”, з відкритими на них рахунками в банках. Для реєстрації суб’єктів підприємств, використовують втрачені документи, онкологічно хворих осіб, безхатченків та осіб, які виїхали на постійне місце проживання за кордон.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: