На Донеччині в опорній школі за 1 млн грн обладнають три класи


image
Фото: Ніна Понеділок

В прифронтовому Торецьку в опорній школі №6 до кінця року мають з’явитись оновлені лабораторні класи з фізики і хімії, та клас математики. Місцева влада закуповує більше 50 ноутбуків для дітей та вчителів, а також оновлює прилади для дослідів.

 

Напередодні замовники обрали собі постачальника. Про це Вільному радіо стало відомо з порталу Prozorro.

Відділ освіти вирішив купити кілька наборів електроніки та наборів для дослідів лаборантських класів. Тож, в класи математики, фізики і хімії придбають по 16 ноутбуків для дітей і 1 для вчителя, інтерактивні та маркерні дошки, проєктори та принтери. А в кабінетах фізики і хімії з’являться більше сотні нових приладів і наборів для дослідів і демонстрацій, а також оновлять інформаційні плакати.

Зокрема, на це військово-цивільна адміністрація Торецька планувала виділити більше півтора мільйона гривень. Але, завдяки аукціону, місту вдалось зекономити більше півмільйона гривень. Остаточна вартість проєкту — 1 мільйон 28 тисяч гривень. Закупити все обладнання згідно з тендерною документацією мали до 10 грудня. Журналісти Вільного радіо намагались поспілкуватись з місцевим відділом освіти, але там не знайшли людину, яка б могла це прокоментувати.

Тендер виграла фірма з Вінниці ТОВ “ПОДІЛЛЯ ФІНАНС”. За даними YouControl у фірми немає податкової заборгованості, а підприємець не фігурував в жодній з кримінальних справ. В 2017 і 2018 роках підприємство виграло державних тендерів на близько 2,5 мільйона гривень. Але в 2019 продуктивність фірми зросла до 30 мільйонів. Більшість цих тендерів з відділами освіти по всій країні.

Нагадаємо, в Торецьку в 11 школах до кінця 2019 року проведуть високошвидкісний інтернет.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: