На Донеччині – найнижча явка по країні: проголосували менше 32% виборців


image
Фото: Вільне радіо

В громадах, де сьогодні пройшло голосування, вирішили скористатися своїм голосом лише 31,67% виборців. Це найнижча активність серед областей по усій країні.

 

Про це о 22:05 повідомив голова ЦВК Олег Діденко. 

“Найвища активність виборців спостерігалась в західній Україні, найвищий результат це в Тернопільській області  —  46,77% (за попередніми даними), і найнижчий  —  в Донецькій області  —  31,67%”,  —  каже голова ЦВК. 

Зазначимо, в документі з уточненою інформацією, який ЦВК оприлюднила о 22:31, явка в Тернопільській області складає 44,81%. А по Донецькій вона після уточнення не змінилась.

Він додав, що явка загалом по країні (за попередніми даними) становить 37%.

Діденко зазначив: під час попередніх місцевих виборів у 2015 році явка була приблизно на 10% більшою, ніж зараз (та становила тоді 46,6%). Він назвав таку активність українців очікуваною та закономірною через пандемію.

З попередніми результатами явки в усіх регіонах України можна ознайомитись тут

Додамо: за попередніми даними Бахмутської міської ТВК явка на дільницях Бахмутської ОТГ становить 39,5%, тобто майже на 8% більше, ніж в середньому по області.  

Нагадаємо, у 10 прифронтових громадах Донеччини місцеві вибори-2020 ЦВК не оголошувала, оскільки військово-цивільні адміністрації там не змогли надати гарантій безпеки виборчого процесу. Детально про причини скасування виборів в цих підконтрольних уряду громадах читайте в матеріалі “Схрони, “неспокійне” перемир’я і коронавірус. Як силовики пояснюють неможливість провести вибори у 18 громадах на Донбасі (документ)”.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: