На Донеччині за добу +10 нових пацієнтів COVID-19, дітей серед них немає

Наталя Жукова
2020-08-07 9:51

image
Фото: Вільне радіо

10 нових заражених виявили напередодні на підконтрольній уряду Донеччині, з них половина мешкає на півночі області, а половина  — на півдні. Всі нові пацієнти — люди середнього та старшого віку. 

 

Про це повідомляє голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко. 

Він зазначає: 3 нових хворих — з Мангушського району  (це чоловіки 40 та 55 років й жінка 50 років). У сусідньому Маріуполі коронавірусом заразилися 24-річний чоловік та жінка 38 років.

По 1 новому пацієнту виявили напередодні у Покровську, Дружківці, Краматорську, Святогірську та Костянтинівці (захворіли відповідно чоловіки 33, 55, 47, 71 та жінка 73 років). 

Очільник Донеччини також повідомив: у звіті про нові випадки захворюваності за 5 серпня закралася помилка. Впродовж того дня лікарі виявили не 14, а 13 нових хворих. 14-му пацієнту діагноз “коронавірусна хвороба” діагностували минулого тижня. 

Таким чином, загалом від початку пандемії в регіоні виявили 949 заражених коронавірусом людей, 818 з них вже одужали, а померли 13 хворих з COVID-19. Найбільше пацієнтів виявили у Слов’янську та районі (472), у Маріуполі (181) та Краматорську (82). 

коронавірус інфографіка
Інфографіка Донецької облдержадміністрації

 

Серед військових з підрозділів складу ООС коронавірус не виявляли. 

В тимчасово окупованих районах Донеччини неофіційні джерела т.зв. “мінздраву ДНР” підтверджують 1914 заражених коронавірусом від початку пандемії. З них до сих пір лікуються 942 пацієнти; померли 111 людей. Окупанти заявляють, що напередодні ніхто з COVID-19 там не помер, крім того не виявили нових пацієнтів.   

Епід. ситуація в країні в цілому

За попередню добу в Україні виявили найбільшу від початку пандемії кількість нових хворих  —  1453 людини, з них захворіли 103 дитини та 93 медпрацівники. Поклали в лікарні 280 пацієнтів з цією інфекцією, тобто стільки людей з важким перебігом хвороби потребували госпіталізації та лікування в стаціонарі. Померли за добу 33 хворих з COVID-19, а одужала 531 людина. Про це повідомляє міністр охорони здоров’я Максим Степанов на щоденному брифінгу. 

“Цифри вражають кожного дня, кожного дня ми ставимо антирекорди. У нас стало дуже багато важких випадків, почав змінюватися перебіг хвороби  —  вона переноситься дуже важко. Збільшилася кількість летальних випадків та кількість госпіталізацій”, — каже міністр охорони здоров’я.  

Загалом від початку пандемії в Україні коронавірусом заразилася 78 261 людина (в тому числі 5 490 дітей та 9 078 медпрацівників). Вже одужали 43 055 людей, а померли 1 852 пацієнти. 

Найбільше нових хворих лікарі виявили у Києві (186 пацієнтів), Одеській області (156 людей), на Львівщині (152), Харківщині (146) та на Івано-Франківщині (131).

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Проєкт фінансується Фондом міжнародної солідарності в рамках програми "Free Media Programme"
Зміст публікації не обов'язково відображає думку Фонду міжнародної солідарності та є предметом виключної відповідальності авторів


Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: