На молодіжні екологічні проєкти дають до 60 тис. грн. Як подати заявку


image
Фото з відкритих джерел

Молоді люди від 14 до 21 року, які цікавляться захистом довкілля та знають як покращити екологію у своїй громаді, мають шанс втілити свої задуми в життя. Благодійники проведуть серію тренінгів, допоможуть створити власний екопроєкт та профінансують його.

 

Конкурс організують дитячий фонд ЮНІСЕФ та ГО “Фонд “Професійний розвиток Харкова”. Фінансову допомогу надає ING Bank.

Молодіжна програма UPSHIFT Green націлена на креативну молодь, яку турбують проблеми навколишнього середовища. Зокрема, будуть підтримувати проєкти у сфері відповідального споживання, повторного використання ресурсів, енергоефективності та енергозбереження, сортування сміття, озеленення, захисту екосистем, запобігання забрудненню довкілля, безпечного для екології транспорту тощо.

Підлітки та молоді люди, які долучаться до програми, навчаться працювати в команді, аналізувати проблеми та розробляти проєкти. Отримавши знання, необхідні для впровадження власної екоініціативи, вони зможуть започаткувати соціальне підприємство або громадську організацію.

Долучитися до програми може мешканець будь-якого регіону України. Прийом заявок триває до 29 листопада. Зареєструватися можна за посиланням.

Спочатку відібраних конкурсантів об’єднають у команди з 3-5 учасників. Для них проведуть серію тренінгів зі створення власних проєктів. Навчання проходитиме в онлайн-режимі 5, 8-9 та 12-13 грудня. 

По завершенні тренінгів команди представлять членам журі готові екоініціативи. Комісія обере ті команди, чиї рішення матимуть найбільший вплив, будуть іноваційними, стійкими та заохочуватимуть більше молодих людей захищати довкілля.

Кожна команда-переможець отримає на свій проєкт до 60 тисяч гривень. На реалізацію дають 3 місяці, протягом яких команду супроводжуватиме досвідчений ментор. Впроваджувати проєкт можна як онлайн, так і оффлайн.

Дізнатися деталі можна на сайті програми, її Facebook-сторінці або у профілі Instagram, а також за номерами 067 353 3231 та 050 510 1440.

Нагадаємо, взимку цього року 9-класник з Краматорська винайшов унікальний прилад для очищення повітря від вуглецю та посів третє місце на всеукраїнському науково-технічному конкурсі.

А студент зі Слов’янська вигадав конкурс, щоб привчити мешканців міста до сортування сміття та звернути увагу людей на проблеми довкілля. Протягом тижня студенти технікуму, де навчається хлопець, збирали пластикові пляшки у спеціальний контейнер. Переміг той, хто знайшов найбільше пляшок.

Редакція Вільного радіо проводила експеримент, аби дізнатися, хто з журналістів викидає найбільше пластикового сміття. Дізнатися результати й перевірити себе ви можете за цим посиланням.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: