На виборчих дільницях немає інформаційних плакатів про кандидатів у мери


image
Фото: Вільне радіо

На дільницях Бахмутської ОТГ, де люди 25 жовтня обирають міського голову та депутатів міської та районної рад на наступні 5 років, відсутня інформація про кандидатів на посаду міського голови. 

 

Це помітили журналісти Вільного радіо під час моніторингу виборчого процесу на дільницях. Причому плакати про кандидатів в депутати Бахмутських міської та районної рад є. За роз’ясненням ми звернулись до заступниці голови Бахмутської міської ТВК Тетяни Гавжєєвої. 

“Тому що Центральна виборча комісія постанову на плакати не зробила і сказала, що ми на мерів не робимо. Це не наше рішення, це їх рішення. Їх немає по всій області й по всій Україні теж. У нас була постанова по інформаційним плакатам партій, і ми уточнювали в телефонній розмові,  — нам сказали, що плакатів на мерів ми не робимо. Ми їх не можемо виготовляти, якщо немає постанови ЦВК на їх виготовлення”,  —  пояснює Тетяна Гавжєєва. 

“Це процедурне порушення, оскільки виборці все одно можуть приходити на дільниці, користуватися конституційним правом обирати, і це ніяким чином не перешкоджає”,  —  каже в коментарі Вільному радіо координаторка спостереження Громадянської мережі “Опора”.

В цьому випадку, на її думку, звертатися до правоохоронних органів немає сенсу. 

Щодо того чи відбувається це по всій країні, Наталія Боровська сказати наразі не може. Як повідомив Вільному радіо голова штабу одного з кандидатів у мери Сіверська, там теж відсутні такі інформаційні плакати.

Нагадаємо, 25 жовтня по всій країні (окрім анексованого Криму, тимчасово окупованих територій Донбасу та 18 прифронтових громад) відбуваються місцеві вибори. Українці обирають міських, сільських та селищних голів, а також депутатів міських, районних та селищних рад на наступне 5-ліття.  

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: