Добірка грантів і конкурсів-2022 для мешканців Донеччини
Фото з відкритих джерел
string(43) "Фото з відкритих джерел"
Новий рік — нові можливості
добірка грантів і конкурсів-2022
Команда Вільного радіо зібрала для вас кілька конкурсів, які можуть стати у пригоді на початку року.

1
15 тис. грн за найкращу студентську роботу про Революцію Гідності
В рамках конкурсу студентів українських вишів (бакалаврів, магістрів та аспірантів) запрошують взяти участь в написанні наукових робіт. Мета конкурсу — заохотити студентів усіх спеціальностей до дослідження Революції Гідності, вивчення її історії, здобутків, значення та впливу на різні сфери життя українців.
Фото: Getty Images/Fotobank
Взяти участь у конкурсі можуть студенти або курсанти вишів з 2 по 4 курс, магістри й аспіранти. Зазначається, що писати роботу можна як самостійно, так і в парі з іншим студентом (курсантом).

Конкурс складається з кількох етапів. Перший – це подача заявок. Охочі позмагатися за грошовий приз мають заповнити електронну форму із заявкою та анотацією конкурсної роботи до 28 лютого. Після цього журі розгляне усі заявки, і до 15 березня 2022 року всім, хто пройшов відбір, прийде запрошення для подальшої участі.

Другий етап – це подання наукових робіт на розгляд журі. На цьому етапі треба надіслати конкурсну роботу на електронну адресу [email protected]. Зробити це можна до 31 травня 2022 року включно.

З переможцями журі визначатиметься до 30 червня, а оголосять найкращі роботи з 1 по 17 липня. Для вручення нагород переможців запросять до Києва, де відбудеться презентація їхніх робіт та нагородження.
Найкращі роботи отримають дипломи та грошові премії:
15 тис. грн за 1 місце
7 тис. грн за 2 місце
4 тис. грн за 3 місце
Вимоги до робіт та їхнього оформлення, а також детальні правила конкурсу читайте за посиланням.

Зазначимо, конкурс проводиться Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні – Музеєм Революції Гідності та Громадською організацією «Родина Героїв Небесної Сотні» в межах проєкту "Відзнака імені Сергія Кемського".

2
Змінити планету, починаючи з себе: екоактивістів запрошують на конкурс стартапів
Головна мета конкурсу "Екомрія" – привернути увагу до екологічних проблем та пошуку шляхів поліпшення ситуації.

Взяти участь у конкурсі може кожен українець, який має ідею щодо озеленення територій, сортування відходів, прибирання та вивезення сміття з громадських місць, очищення водойм, збору та утилізації батарейок тощо.
Що треба для участі:
заповнити заявку (шукайте її за посиланням). У ній потрібно описати екопроблеми, які потрібно вирішити, та ідею, як це зробити. Зверніть увагу, ще до подачі на конкурс потрібно зробити невеликий самостійний внесок у реалізацію ініціативи (можна у негрошовому вигляді: роботами, інвентарем або обладнанням)
сфотографувати або зняти на відео результати ідеї, які вже є
Конкурс триває до 31 травня.

Переможці отримають гранти розміром до 15 тисяч гривень у негрошовому вигляді. Це може бути оплата матеріалів, обладнання, роботи, перевезення, друку екологічної продукції — тобто всього, що необхідно для впровадження екодії.
З детальними умовами можна ознайомитися за посиланням.

Зазначимо, конкурс "Екомрія" проводять в рамках проєкту ДТЕК "Енергоефективні школи: нова генерація".

3
5 тис. євро для активістів, які хочуть покращити життя у своїй громаді
Головна мета конкурсу "Стипендії для громадських активістів: залучення спільнот" від House of Europe — підтримати ініціативних людей, готових змінити свою громаду на краще.

Долучитись до конкурсу можуть повнолітні громадяни України, які мають досвід роботи чи волонтерства в громадській організації або активізму. Обов'язковою умовою є володіння англійською мовою принаймні на рівні В1.
Організатори підтримають проєкти, націлені на:
збір та аналіз даних про надання державних послуг (на місцевому або національному рівні)
розробку програмних документів, адвокаційної кампанії тощо
проходження стажування, щоб долучитися до менторської програми або стати ментором для інших людей
моніторинг діяльності та результатів державного управління
покращення прозорості та механізмів підзвітності організацій
просування співпраці між організаціями громадянського суспільства
Кожен переможець отримає 5 тис. євро на впровадження своєї ініціативи, а втілити ідею в життя допомагатиме коуч.
Як податися:
1
Зареєструйтесь на порталі та заповніть аплікаційну форму за посиланням
2
Надішліть рекомендаційний лист від організації громадянського суспільства або активістської групи
3
До заявки прикріпіть міжнародний сертифікат, диплом про завершення курсів або інший документ, що підтверджує ваш рівень англійської
Якщо вашу заявку відберуть, потрібно буде надіслати більш розгорнуту інформацію про себе.

Заявку можна подати до 17 січня, а реалізовувати проєкти почнуть вже у березні.

Зверніть увагу, що подати можна лише одну заявку. Також у конкурсі не можуть брати участь ті, хто вже отримував цю стипендію.

Детальнішу інформацію шукайте тут.

4
Жінок-підприємиць запрошують позмагатися за
100 тис. грн та подорож у Париж
Головна мета премії "Створено жінками" — розвіяти упередження щодо ролі "слабкої статі" у бізнесі, а також відзначити жінок, які розвивають свою справу під час коронавірусу.

До участі запрошують жінок з усієї країни, які заснували власний бізнес.

Для участі у конкурсі треба заповнити анкету на сайті організаторів за посиланням.
До анкети слід додати наступні файли:
презентацію проєкту та самої учасниці (досвід роботи, основні досягнення), а також проєкт розвитку і бізнес-план на 3 роки (максимум 12 сторінок презентації PowerPoint)
відео про компанію і проєкт тривалістю 2-3 хвилини
офіційний реєстраційний документ
Загальні правила конкурсу:
участь безкоштовна
документи можна подавати французькою, українською, англійською або російською мовою
відібрані учасниці не можуть вийти з конкурсу
журі залишає за собою право в окремих випадках запросити у кандидатки додаткову інформацію
Зареєструватися в конкурсі можна до 30 січня. Після цього з-поміж заявок журі обере 10 найкращих, а в березні з фіналістками зустрінуться для інтерв'ю. По закінченню другого етапу відбору журі визначиться з переможницею. Церемонію нагородження проведуть 21 квітня 2022 року.
Переможниця конкурсу отримає приз у розмірі 100 тис. грн та п'ятиденну подорож у Париж (авіаквиток та розміщення на 1 людину). Також їй нададуть рік безкоштовного членства у Франко-українській торгово-промисловій палаті (CCIFU), а її проєкт на той самий термін супроводжуватимуть компанії-партнери.

Детальну інформацію дізнавайтеся за електронними адресами: [email protected], [email protected], а також за посиланням.

5
Конкурс молодіжних проєктів про переосмислення радянських часів
Організатори конкурсу "Минуле, що переслідує" прагнуть змінити ставлення молоді до історії часів тоталітарного радянського режиму. Учасникам пропонують уявити, яким було життя в ту епоху: як люди поралися з численними обмеженнями під час дефіциту, як одягалися та яку музику слухали, у що вірили та на що сподівалися.

Взяти участь у конкурсі можуть школярі та студенти віком від 14 до 18 років. Податися можуть як невеликі команди, так і клас повністю. Вчителі та батьки також можуть брати участь, але лише як консультанти команд.
Кінцевий термін реєстрації на конкурс — 31 січня. Форму для реєстрації можна знайти за цим посиланням.

Після реєстрації кожна команда має виготовити певний продукт, який конкуруватиме з іншими. Це може бути текстова робота, фотоколаж, стенд, буклет, листівка, книга, газета, плакат, відео, журнал, електронна презентація, сайт тощо.

Хід роботи за дослідженням команда має описувати у пошуковому щоденнику. Його також оцінюватиме журі.

Кінцевий термін надання проєктів — 1 березня 2022 року.
Всі учасники конкурсу отримають сертифікат учасника, переможці ж візьмуть участь у міжнародній молодіжній історичній академії, яка проходитиме влітку-восени 2022 року.

Детальніше про умови, етапи конкурсу та критерії оцінювання робіт дізнавайтесь тут. Інформацію можна отримати й електронною поштою за адресою: [email protected] або на сторінці конкурсу у Facebook.

Зазначимо, проєкт проводять за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор
Завантажити ще...