Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

ОДА зможуть брати кредити на ремонти доріг та погашати їх коштами субвенції

Наталя Жукова
2020-06-29 16:05

image
Фото: Facebook Павла Кириленка

Облдержадміністраціям дозволили вже цього року брати кредити на будівництво та ремонти місцевих доріг та вулиць. А також погашати їх з коштів держсубвенції.  

 

Відповідні поправки до бюджетного кодексу підписав президент. Вони набудуть чинності після їх опублікування в офіційному виданні Верховної Ради.

Відтепер органи місцевої влади зможуть до 30% субвенції з держбюджету (на будівництво та ремонт автодоріг) спрямовувати на погашення кредитів, які взяли для виконання ремонтно-будівельних робіт на автодорогах загального користування місцевого значення та комунальної власності.

Крім цього, цей закон дозволив витрачати кошти Державного дорожнього фонду на утримання бюджетних установ, які забезпечують роботу та управління інформаційно-аналітичними ресурсами дорожнього господарства.

Нагадаємо, 90% загального обсягу субвенції розподіляють між місцевими бюджетами (крім бюджету міста Києва). Суми залежать від протяжності автодоріг місцевого значення в тій чи іншій громаді. До 20% відсотків субвенції можна витрачати безпосередньо на будівництво, реконструкцію, ремонт й утримання вулиць та доріг комунальної власності в населених пунктах. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: