Одна із хворих на COVID-19 у Покровську — працівниця виконкому


image
Фото: з відкритих джерел

Департамент охорони здоров’я Донецької ОДА повідомляє, що у Покровську підтвердили коронавірус в однієї з мешканок. Ймовірно, вона працівниця виконкому. Всіх, хто контактував з хворою, також перевіряють. 

 

“Дійсно одна зі співробітниць в місті Покровськ захворіла. Наскільки мені відомо, вже проведено опитування де і з ким вона контактувала. За це відповідає санітарна епідеміологічна служба”, — заявив під час брифінгу представник Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації Олександр Педенко.

Він зазначив, що COVID-19 в жінки підтвердили 1 серпня.

За даними видання “Вчасно”, захворіла на COVID-19 жінка — співробітниця Покровської міської ради. Але  представник департаменту охорони здоров’я це не підтвердив і не спростував. Каже, що не буде розголошувати персональні дані. Ми намагались поспілкуватись з представниками Покровської міської ради, але на момент публікації в пресслужбі нам не відповіли, а номер приймальні не працює.

Крім того, Олександр Педенко додав, що всім людям, хто контактував з хворою жінкою, будуть робити ПЛР-тести. Для цього в місті виділені 2 мобільні бригади. Всіх, хто тісно спілкувався з хворою також відправлять на 14-денну самоізоляцію.

Зазначимо, 1 серпня очільник Донецької облдержадміністрації повідомляв, що в цей день підтвердили COVID-19 у 9 мешканців Краматорська, Костянтинівки та Маріуполя. А Покровська в звіті не було. 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: