Омбудсмени України та Литви перевірять роботу КПВВ на Донбасі


image
Фото: з відкритих джерел

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова приїде з одноденним візитом до Бахмута, щоб перевірити роботу КПВВ “Майорське”. Разом з нею також буде литовський омбудсмен Аугустінас Нормантас та представник командувача ООС.

 

Про це Вільному радіо розповіли в офісі Денісової. Уповноважена, разом із іншими гостями, проведе моніторинг стану дотримання прав і свободи людини в районі проведення операції Об’єднаних сил.
Вранці 8 листопада відбудеться зустріч із представниками Державної прикордонної служби та Державної фіскальної служби, які несуть службу на КПВВ “Майорське”. Крім того дипломати планують зустрітися з громадянами України, які перетинають лінію розмежування.

Вже після обіду, близько 13-ї години відбудеться брифінг для ЗМІ омбудсмена з прав людини Людмили Денісової, омбудсмена Литви Аугустінаса Нормантаса, представника командувача ООС, на якому підведуть підсумки моніторингового візиту.

Зазначимо, на Донбасі представником уповноваженого Омбудсмена Верховної Ради України є Павло Лисянський.

У випадку порушення прав людини на території Луганської та Донецької області, та навіть на непідконтрольній українській владі території, можна звертатися за номером +38(099) 317 8502, або написати на електронну пошту Lysianskii@ombudsman.gov.ua.

Денісова відвідає Бахмут, щоб провести моніторинг роботи КПВВ "Майорське"

Нагадаємо, представник омбудсмена займався питанням невиплати зарплат шахтарів Луганщини та Донеччини. В Лисичанську 15 гірників протягом двох тижнів протестували під землею. Вони вимагали виплатити свої заборговані заробітні плати за 4 місяці.

Також читайте: інтерв’ю з представником уповноваженої з прав людини Верховної Ради України на Донбасі Павлом Лисянським про те, чому їх робота важлива в Донецькій та Луганській областях.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: