П’ятий за місяць бойовик добровільно прийшов до бахмутських правоохоронців


image
Фото: з відкритих джерел

В Бахмутський відділ поліції звернувся 44-річний мешканець Горлівки, який ще в 2014 році пішов до лав терористів. Про можливість звільнитись від кримінальної відповідальності він дізнався із медіа.

 

Чоловік піддався пропаганді бойовиків і вступив в їх ряди. Горлівчанин працював звичайним патрульним на блокпосту. Він обшукував автомобілі і громадян, та через команди адміністрації так званої “ДНР”, він обмежував їх проїзд. Про це повідомляє прес-служба Бахмутської поліції.

Колишній бойовик пропрацював недовго. Заявляє, що грошей не отримав. Але продовжив жити на непідконтрольній території. 4 роки чоловік залишався в Горлівці, бо, за його словами, не міг виїхати. Тепер же вивіз всю родину і здався поліції.  

Наразі чоловік співпрацює зі слідством, і якщо під час розслідування з’ясується, що за горлівчанином немає ніяких важких злочинів, його звільнять від кримінальної відповідальності.

Зазначимо, згідно з ч. 6 ст. 260 Кримінального кодексу України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка перебувала в складі збройних формувань, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування в органи державної влади або органи місцевого самоврядування.

Аби скористатись програмою “На тебе чекають вдома”, потрібно звернутись до будь-якого відділу поліції або перейти на сайт “Стоптероризм”.

Нагадаємо, минулого тижня, до Бахмутської поліції здалися три екс-бойовика. З них були двоє 26-річні хлопці, які шукали кращого життя в лавах сепаратистів. Один з них теж працював патрульним на незаконному блок-посту.

Другий був звичайним охоронцем  вже в захопленій будівлі тодішньої Артемівської міліції. Третій – 34-річний мешканець розвозив на бойових машинах російських саперів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: