Підприємців-новачків з Донбасу запрошують на тренінги з ведення бізнесу

Для мешканців Донецької, Луганської та Запорізької областей, які нещодавно оформили власну справу або тільки планують це зробити, проведуть серію тренінгів та консультацій. Долучитися можуть і досвідчені підприємці, які відчувають фінансові труднощі. До кінця реєстрації залишився 1 день.
Онлайн-навчання для підприємців організовує благодійний фонд “Посмішка дитини”.
Зазначається, що людина без підприємницького досвіду зможе стати учасником програми, якщо планує розпочати бізнес. Для організаторів не важливо чи будуть у такого учасника конкретні бізнес-ідеї.
Також взяти участь можуть нещодавно зареєстровані підприємці або самозайняті люди, які відчувають брак знань і хотіли б це надолужити.
Програма також буде актуальною для бізнесменів, чия справа постраждала від війни, стихійних пожеж або складної ситуації з коронавірусом.
З учасниками та учасницями проведуть:
- 4 тренінги з фінансової грамотності (прибуток, витрати, ризики, пошук інвестицій тощо);
- 10 консультаційних сесій для представників мікро- та малого бізнесу з онлайн-торгівлі, онлайн-просування, юридичних, фінансових та інших питань;
- 10 індивідуальних консультацій для визначення потреб та розробки планів відновлення бізнесу.
Навчання проходитиме з листопада 2020 року по лютий 2021 року. Окрім групових онлайн-занять, учасники матимуть змогу домовитися про індивідуальні очні зустрічі.
Реєстрація триватиме до 30 жовтня. Анкету можна заповнити за посиланням. Також є варіант зареєструватися за телефоном. Для цього дзвоніть консультанту проєкту з особистого планування та розвитку бізнесу Кирилові Дяді за номером 099 985 4630.
Читайте також:
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас
Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!
Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.
Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!
Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів
