Ще одна лікарня Донеччини прийматиме пацієнтів з коронавірусом


image
Фото з відкритих джерел

Краматорську міську лікарню №2 включили до списку медзакладів, де лікуватимуть людей з підозрою на COVID-19 або встановленим діагнозом. Це дозволить збільшити загальну кількість ліжкомісць для пацієнтів із цим захворюванням, а також розвантажить інші медзаклади області.

 

Про це повідомив представник департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко на щотижневому брифінгу.

“Сьогодні видано ще одне розпорядження міністра охорони здоров’я України Максима Степанова про включення ще однієї лікарні до переліку лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19 в Донецькій області. Це лікарня №2 м. Краматорськ. Ця лікарня розпочинає процедуру з НСЗУ щодо укладання договорів і підписання контракту”, – говорить Олександр Педенко.

Він зазначив, що наразі на Донеччині є 20 медзакладів, готових приймати людей з коронавірусною інфекцією. З них 13 вже мають договір про розміщення таких пацієнтів, а ще 7 перебувають у процесі його отримання.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що хворих на коронавірус будуть лікувати також у Курахівській міській лікарні.

Додамо, за останні 5 днів у медзакладах Донецької області було зайнято 56% ліжок для COVID-позитивних пацієнтів. За критеріями МОЗ, якщо більш ніж половина ліжок у таких лікарнях заповнена, епідситуація в регіоні вважається небезпечною.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: