Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Ще одна лікарня Донеччини прийматиме пацієнтів з коронавірусом


image
Фото з відкритих джерел

Краматорську міську лікарню №2 включили до списку медзакладів, де лікуватимуть людей з підозрою на COVID-19 або встановленим діагнозом. Це дозволить збільшити загальну кількість ліжкомісць для пацієнтів із цим захворюванням, а також розвантажить інші медзаклади області.

 

Про це повідомив представник департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко на щотижневому брифінгу.

“Сьогодні видано ще одне розпорядження міністра охорони здоров’я України Максима Степанова про включення ще однієї лікарні до переліку лікарень, які надають допомогу хворим на COVID-19 в Донецькій області. Це лікарня №2 м. Краматорськ. Ця лікарня розпочинає процедуру з НСЗУ щодо укладання договорів і підписання контракту”, – говорить Олександр Педенко.

Він зазначив, що наразі на Донеччині є 20 медзакладів, готових приймати людей з коронавірусною інфекцією. З них 13 вже мають договір про розміщення таких пацієнтів, а ще 7 перебувають у процесі його отримання.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо, що хворих на коронавірус будуть лікувати також у Курахівській міській лікарні.

Додамо, за останні 5 днів у медзакладах Донецької області було зайнято 56% ліжок для COVID-позитивних пацієнтів. За критеріями МОЗ, якщо більш ніж половина ліжок у таких лікарнях заповнена, епідситуація в регіоні вважається небезпечною.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: