Сьогодні останній день, щоб оформити голосування вдома. Як зареєструватися людям з COVID-19


image
Фото: Вільне радіо

Люди, які хворіють на коронавірус і через це не зможуть прийти на дільницю в день голосування, мають можливість проголосувати вдома. Для цього треба взяти довідку в лікарні та написати заяву у виборчу комісію. Сьогодні – остання можливість зареєструватися. Як це зробити – читайте в матеріалі.

 

Виборець, який збирається голосувати вдома через самоізоляцію по COVID-19, має повідомити про це в лікарню та виборчу комісію. Це можна зробити в телефонному режимі.

“Це потрібно робити одночасно: лікар видає довідку, а дільниця повинна розуміти, що в них буде виборець, який за станом здоров’я не може прийти голосувати. Там мають надати роз’яснення яким чином написати заяву та отримати заяву і довідку”, – розповідає Вільному радіо головна лікарка Бахмутського центру первинної медичної допомоги Світлана Шабаліна.

Звертатися за довідкою треба до свого сімейного лікаря. Номери всіх лікарів бахмутської поліклініки можна переглянути тут.

“Треба попросити в нього видати витяг з історії амбулаторної картки або довідку про те, що ви перебуваєте на самоізоляції або по захворюванню. Ці документи мають потрапити до дільниці до 18:00 суботи (24 жовтня, – ред.), щоб комісія могла внести вас у реєстр”, – каже лікарка.

Оскільки довідку видає сімейний лікар, необхідно встигнути, доки в нього не завершився прийом. Сьогодні – останній день, коли можна звернутися за довідкою.

Забрати документ може представник людини (наприклад, хтось з його сім’ї) або член дільничної комісії, якщо виборець дасть на це згоду.

“Ми не вказуємо там діагнозу, ми пишемо, що людина потребує голосування вдома” – говорить Світлана Шабаліна.

Окрім довідки, пацієнт з коронавірусом або людина на самоізоляції має передати через когось заяву до дільничної комісії за місцем голосування. Документ треба писати власноруч.

Сьогодні останній день, щоб оформити голосування вдома. Як зареєструватися людям з COVID-19 в Бахмуті

Документи розглянуть на засіданні комісії, яке відбудеться в суботу. Після розгляду людина отримає право проголосувати вдома.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: