Підтверджені випадки COVID-19 на 02.06.2020:

24 340

В Україні
(727 померли, 10078 одужали)

163

На підконтрольній Донеччині
(4 померли, 98 одужали)

553

На непідконтрольній Донеччині
(20 померли, 144 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Теплопостачальник Бахмута візьме 35 млн грн у банку, щоб увімкнути опалення


image
Фото: Вільне радіо

11 вересня виконавчий комітет Бахмутської міськради прийняв рішення увімкнути опалення в місті з 16 жовтня. Однак, теплопостачальнику ТОВ “Бахмут-Енергія” треба заплатити ще кілька десятків мільйонів гривень, щоб отримати газ для опалення.

 

Рішення увімкнути опалення в Бахмуті 16 жовтня прийняли 11 вересня на виконкомі. На засіданні заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов зазначив, що підготовку до опалювального сезону розпочинають завчасно.

“На сьогоднішній день всі котельні на 100% готові в технічному плані і готові мережі. Ми складаємо графіки і 16 вересня за планом в нас розпочинається заповнення котельних, в день по одній-дві”, — розповів на засіданні виконкому заступник директора ТОВ “Бахмут-Енергія” Сергій Логвінов.

На питання міського голови чи отримав теплопостачальник ліміт на газ, Логвінов відповів, що його ще недостатньо.

“Маємо 83%, а умова є — 90% (ліміт газу, необхідний для вмикання опалення — ред.). Щоб отримати 90% потрібно заплатити ще 35 мільйонів. А звідки ми заплатимо, якщо в нас цих грошей немає”, — пояснив Логвінов.

Він зазначив, що ці кошти вони будуть просити в банку.

“В нашому випадку банківська гарантія, тому що ви не можете бути гарантом. Ми звернулись до “Ощадбанку”, рішення думаю буде до кінця цього тижня”, — додав Логвінов.

Інший теплопостачальник “КВАНТ-ЕНЕРГІЯ”, який обслуговує село Клинове, що входить в новостворену Бахмутську ОТГ, зазначив, що їм ліміт на газ ще не видали. Однак керівництво підприємства зараз займається питанням оформлення документів.

Зазначимо, бахмутяни заборгували компанії ТОВ “Бахмут-Енергія” 100 мільйонів гривень за опалення. Компанія очолює список боржників “Нафтогазу Україна” по Донецькій області.

Нагадаємо, в 2018 році опалення в Бахмуті дали пізніше, ніж було заплановано. Спочатку погода в місті була теплою, тому старт опалювального сезону переносили. А потім газовики запломбували всі котельні. Виявилось, що “Донецькоблгаз” заборонив вмикати котельні через борг 400 мільйонів гривень. Вже в листопаді 2018 року Кабінет міністрів своєю постановою заборонив відключати котельні через борги за газ.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: