Тонни шоколаду, сиру та ковбас. Що купує училище олімпійського резерву для спортсменів


image
Фото: з відкритих джерел

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. Бубки шукає постачальника продуктів для своїх учнів. Для училища за кілька мільйонів хочуть придбати тони шоколаду, сирів, ковбас та інших продуктів. Як харчуються спортсмени та скільки на це витрачають на прикладі 9 тендерів читайте в матеріалі.

 

29 січня на порталі Prozorro з’явились тендери на закупівлю продуктів для спортсменів училища олімпійського резерву ім. Бубки в Бахмуті. Загальна вартість тендерів складає понад 4 мільйони гривень.

Наприклад, купити 2 тони шоколадних цукерок та батончиків. На це готові витратити 329 тисяч гривень.

Ще 380 тисяч гривень заклали на закупівлю 2 тонн вершкового масла. Майже 470 тисяч гривень — на 15 тисяч літрів молока та згущеного молока. 254 тисячі гривні з обласного бюджету виділяють на 4450 кілограмів ряжанки, кефіру, сметани та йогурту.

Тонни шоколаду, сиру та ковбас. Що купує училище олімпійського резерву для спортсменів

За понад 1,1 мільйона гривень для спортсменів планують придбати консервовані огірки, помідори, томатне пюре, родзинки, джеми, сухофрукти, а також овочі та фрукти.

26 тисяч яєць та банок меду придбають за 203 тисячі гривень, а також 2,8 тонн сирів твердих та м’яких сортів — за 768 тисяч гривень, і 3,3 тонни ковбаси та сосисок — за 457 тисяч гривень.

Зазначимо, по всіх тендерах проведуть аукціон, на якому учасники можуть запропонувати ціну нижчу. Так, на деяких тендерах вже є підрядники, які можуть продати кисломолочні продукти дешевше на кілька десятків тисяч гривень.

В адміністрації училища Вільному радіо розповіли, що станом на 31 січня в них навчається 326 учнів. Тобто вартість харчування одного студента в училищі оцінюють в 12,4 тисячі гривень на рік.

Тонни шоколаду, сиру та ковбас. Що купує училище олімпійського резерву для спортсменів

Для прикладу, в різних ОТГ на Донеччині з бюджетів громад компенсують по 15-40 гривень на день на харчування для дітей пільгової категорії. Тобто від 3105 до 8280 гривень за навчальний рік.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року училище ім. Бубки купувало для своїх вихованців 50 кілограм червоної ікри. В навчальному закладі Вільному радіо пояснювали, що цей продукт необхідний в раціоні спортсменів.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: