Тролейбуси у депо Бахмута, березень 2024 року. Фото з окупаційних джерел
Показуємо свіжі кадри з Бахмута. Цього разу російські окупанти показали зруйноване тролейбусне депо, будівлю поліції та розплідник на “Посьолку”. Найдетальніше загарбники показали вулицю Садову, що між бахмутським елеватором та районом Алеї троянд. Ми зберегли кадри, які можуть знадобитися місцевим для оформлення компенсацій за знищене житло.
Тролейбусне депо Бахмута у березні 2024 року
В одному з ангарів поряд з тролейбусним депо окупанти знайшли локомотив. Він пошкоджений, але його вберегли бетонні стіни та стеля.
Видно, наскільки наразі пошкоджена адміністративна будівля депо.
Серед тролейбусів цілих не видно жодного.
На подвір’ї депо покинуті та знищені фури і легкові машини.
Під сонцем іржавіє знищенний автобус.
Тролейбуси в ангарах не вберегли навіть бетонні стіни — все знищив вогонь пожежі.
В одному з ангарів окупанти знайшли тролейбус, який був на реконструкції, але завершити роботи не судилося.
Будівля поліції Бахмута у березні 2024 року
Районний відділок поліції Бахмута ймовірно зазнав авіаударів — зруйновані щонайменше два верхні поверхи будівлі.
Перехрестя вулиці Олександри Колпакової та провулка Красносільського у Бахмуті у березні 2024 року
У гаражному кооперативі по вулиці Олександри Колпакової більшість гаражів зруйновані. Серед них росіяни публікують вибухонебезпечні знахідки.
Будинки № 31, 33 та 35 по вулиці Олександри Колпакової теж не обійшли обстріли.
Нижче будинок на провулку Красносільського, де мешкав один з місцевих підприємців.
Від ангарів підприємства “Бахмут-агро” залишились лише металеві “скелети”.
Розплідник по вулиці Леваневського у Бахмуті у березні 2024 року
Адміністративна будівля розплідника, що розташований перед мостом по руху тролейбусів №5 та №6 у бік Алеї троянд з заводу “Колірмет”, наразі виглядає так.
Бахмутська вулиця Садова у березні 2024 року
Нижче ми публікуємо будинки по вулиці Садова у Бахмуті. Це приватний сектор, що розташований між елеватором Бахмута та районом Алеї троянд.
Для довідки:
Посадовці обіцяли, що в Україні з’явиться механізм, який дозволить виплачувати компенсації за зруйновані будинки у тимчасовій окупації на підставі супутникових знімків. Поки цю ідею не реалізували, в Україні працює програма “єВідновлення”. За нею необхідно подавати заявку через “Дію”, прикріпивши фотографію як доказ, що житло зруйноване. Якщо ви побачите свій будинок на кадрах нижче — використайте його для заявки про зруйноване житло в “Дії” або для заяви про зруйноване житло в поліцію.
Наступні будинки важче ідентифікувати через склейку окупантів на відео, яка перервала послідовність. Ймовірно це будинки № 41 та 43.
Адресу будинку на фото нижче нам встановити не вдалося. Це один з Садових провулків.
В одному з приватних будинків зайнялась пожежа від обстрілу під час фільмування вулиць Бахмута. Адресу встановити не вдалося. Ймовірно це теж вулиця Садова.
Приватним сектором Бахмута досі гуляють покинуті собаки з цуценятами.
Нагадаємо, декілька вбитих бахмутян пролежали близько року у підвалі приватного будинку поряд з заводом “Доріндустрія”. Серед них можуть бути діти. Окупанти виявили останки та самі опублікували докази своїх злочинів. Підвал був зачинений майже рік, але тепер останки загиблих нібито почали розтягати собаки.