Маріупольська міська рада планує закупити 128 тисяч продуктових наборів для внутрішньо переміщених осіб. Водночас у 2024 році придбали лише 19 500 пакунків. Що входитиме у набір та за які кошти профінансують закупівлю, розповідаємо далі.
Про плани придбати дрони для рятувального загону журналісти Вільного радіодізнались з тендера на порталі “Prozorro”.
Закупити продуктові набори планують для підтримки внутрішньо переміщених або евакуйованих осіб.
Як уточнив спеціаліст відділу закупівель тендерного управління Маріупольської міської ради Радислав Милинець, продуктові набори розподілять між центрами підтримки переселенців “ЯМаріуполь”.
“Та інформація, яка в мене є — це закупівлі до кінця року. Термін постачання — до 31 грудня”, — зазначив у коментарі Вільному радіо Милинець.
Вміст продуктових наборів упорівняні з 2024 роком не змінився. Кожен пакунок буде містити такі продукти:
консерву м’ясну стерилізовану (м’ясо курчат), яка повинна бути не менше 525 грамів;
цукор білий кристалічний не нижче 2 ґатунку/категорії та не менше 900 грамів;
одну упаковку чаю чорного, яка має містити не менше 25 пакетиків;
печиво цільнозернове — не менше 155 грамів;
олію соняшникову рафіновану, яка має бути не менше 920 грамів;
макаронні вироби — класу “Екстра” та група не гірше Б. Їхній обʼєм повинен бути не менше 900 грамів;
молоко незбиране згущене з цукром 8,5%, яке відповідатиме ДСТУ 4274:2019 й буде в жерстяній банці, вагою не менше 370 грамів;
крупу гречану ядрицю, яка має бути не нижче 1 сорту/ґатунку та вагою не менше 900 грамів;
борошно пшеничне вищого сорту/ґатунку вагою понад 1 кг;
рис довгозернистий не нижче 1 сорту/ґатунку, а також не менше 900 грамів;
горошок консервований в жерстяній банці вагою не менше 400 грамів;
кукурудзу консервовану такого ж обʼєму, як горошок.
У документі також є додаткові вимоги:
Товар повинен відповідати вимогам безпечності та якості харчових продуктів, встановленим чинним законодавством України на момент подання тендерної пропозиції, а також відповідним ДСТУ, ГСТУ, ТУ У або ГОСТ (GOST).
Постачальник має власним коштом здійснити формування продуктового набору в брендовані картонні коробки, дизайн яких потрібно буде погодити з замовником. Доставка товару здійснюється до складу на європалетах (які не повертаються постачальнику) із застосуванням палетування стрейч-плівкою.
Постачальник повинен забезпечити транспортування товару за адресою, виконати всі необхідні логістичні, завантажувальні та супутні роботи, пов’язані з доставкою. Усі ці витрати вже вкласти у вартість товару під час подання тендерної пропозиції.
Залишковий термін придатності продуктів харчування, що входять до складу продуктового набору, на момент поставки має становити не менше 70% від загального терміну споживання, але не менше 6 місяців з дати постачання на склад замовника.
На упаковці всіх наборів повинна бути зазначений сортність (за наявності), термін придатності, виробника та вагу.
У разі виявлення замовником дефектів цілісності товару, простроченого терміну придатності або будь-яких інших недоліків — постачальник зобов’язаний здійснити заміну товару.
Купити товари планують максимум за 63 605 760 грн, які виділили з місцевого бюджету. Під час аукціону учасники тендера зможуть запропонувати нижчу вартість й торгуватись між собою. Мінімальний крок зниження ціни — 318 028,8 грн.
Свої пропозиції для участі у тендері учасники можуть подати до 08:00 19 лютого. Обраний постачальник має доставити продуктові набори на територію Київської області до кінця цього року з дати укладання договору.
Раніше ми розповідали, переселенцям, які виїхали у Краматорському громаду, пропонують податизаявку на продуктовий набір. Це стосується ВПО, які евакуювалися у Біленьківський, Шабельківський, Красноторський, Дмитрівський, Ясногірський старостинські округи та сам Краматорськ.