У 2-х членів комісії Бахмутської міської ТВК виявили COVID-19


image
Фото: Вільне радіо

У двох з 18-ти членів Бахмутської міської територіальної виборчої комісії лабораторно підтвердили COVID-19. 5 членів залишились ще не обстежені. На 29 вересня призначене жеребкування номерів партій у виборчому бюлетені. Тепер для кворуму необхідна мінімальна кількість людей є, але якщо захворіє хтось ще (або проголосують не одноголосно), то рішення ухвалити не вийде. 

 

Цю інформацію Вільному радіо підтвердила заступниця голови Бахмутської міської ТВК Тетяна Гавжєєва. Вона додала, що ще не всі члени комісії, які контактували з хворою, обстежилися.  

“Про це (перший лабораторно підтверджений COVID-19 у члена цієї ТВК,  —  ред.) ми дізналися напередодні. Вона на лікарняному. На останньому засіданні, в п’ятницю 25 вересня, вона не була присутня, оскільки захворіла. Симптомів ні в кого поки що немає, наскільки я знаю”,  —  каже Тетяна Гавжєєва. 

Оскільки всі члени цієї комісії контактували з жінкою, в якої виявили COVID-19, у членів ТВК мали взяти мазки з носоглотки для ПЛР-тестування. Але, знаючи, що результатів ПЛР-тестів з державних лабораторій на Донеччині доводиться чекати до 2 тижнів, більша частина членів цієї ТВК вирішила напередодні здати платний ПЛР-тест власним коштом та отримати результати наступного дня. 

“Той, що не швидкий,  —  2 тижні робиться. Більш ніж половина — 11 членів ТВК — здали платний ПЛР-тест за 1 200 грн, швидкий. У кого можливість була, ми здали. Ми у вівторок були контактні, тому здали та підстрахувалися, адже у всіх діти, робота. Ті, хто здав тест, сьогодні не вийшли на роботу, аби не наражати (раптом що) на небезпеку”,  — каже заступниця голови ТВК.    

Чи взяли лікарі біоматеріали у решти 5-х контактних членів комісії, заступниці голови ТВК невідомо. 

Ввечері 28 вересня, за даними Тетяни Гавжєєвої, обстежені члени комісії отримали результат — 10 негативних та 1 позитивний. Тобто ще один член цієї ТВК виявився хворим на COVID-19.

“Всі, в кого вони негативні, (тобто, хто не підчепив коронавірус, — ред.) завтра вийдуть на роботу. Ті, хто не здав тест, мають бути на самоізоляції  —  вони вирішують це питання з лікарями. Гадаю, ми все одно будемо працювати, кворум у нас все одно буде. Для кворуму нам потрібно 10 людей. Подивимося, завтра по факту будемо вирішувати всі питання”,  —  повідомляє заступниця ТВК. 

Вона також повідомила: 29 вересня у другій половині дня призначене чергове засідання, на якому мають провести жеребкування порядкового номеру партій у виборчому бюлетені. 

Зазначимо, згідно з виборчим законодавством, аби комісія могла прийняти легітимне рішення, за нього мають проголосувати більша частина членів ТВК, тобто мінімум 10 людей. Обстежилися та отримали негативний результат 11.  

“Раптом кворуму не буде, будемо проводити онлайн засідання, — якось ми вийдемо з ситуації. Адже все одно необхідно з бюлетенями працювати”,  —  каже Тетяна Гавжєєва.  

Але такої можливості в законі не передбачено. 

Заступниця голови комісії додала: віднині вони ставитимуться серйозніше до маскового режиму та інших заходів безпеки. 

“Ще б пак! Перетрусило всіх добряче. Будемо закривати вхід, якось придумаємо”,  —  каже заступниця голови комісії. 

засідання ТВК Бахмут члени територіальної комісії
Засідання Бахмутської міської ТВК 5 вересня 2020. Фото: Вільне радіо

 

засідання Бахмутської ТВК міська ТВК члени ТВК
Члени Бахмутської міської ТВК 5 вересня. Фото: Вільне радіо

 

територіальна виборча комісія Бахмута члени комісії
Голова комісії на засіданні 5 вересня вручає посвідчення членам ТВК. Фото: Вільне радіо

 

Ббахмутська міська ТВК члени виборчої комісії
Засідання Бахмутської міської ТВК 5 вересня 2020. Фото: Вільне радіо

 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: