У Бахмуті померла директорка ЗОШ №10 Тетяна Бак. Їй було 45


image
Фото: сторінка Тетяни Бак у Facebook

В ніч з 6 на 7 листопада пішла з життя директорка Бахмутської загальноосвітньої школи №10 Тетяна Бак. Серце жінки зупинилося уві сні.

 

За словами начальниці управління освіти Бахмутської міської ради Наталі Дроздової, жінка не прокинулася зранку. Наразі медики з’ясовують, що саме стало причиною смерті.

“Тільки після того, як буде проведена експертиза, ми будемо знати, від чого вона померла”, – каже голова міського управління освіти.

ЗОШ №10, яку очолювала Тетяна Бак, зараз працює у звичайному режимі. Але якщо лікарі встановлять, що жінка померла від ускладнень коронавірусу, в управлінні освіти будуть вирішувати, як працюватиме заклад.

Тетяні Бак було 45 років. Вона мала понад 20 років педагогічного стажу. Більшу частину свого професійного шляху жінка присвятила Бахмутській школі №10: працювала вчителькою фізики та астрономії, заступницею директора з виховної роботи, а згодом стала директоркою закладу. Освітянка здобула рівень спеціаліста найвищої категорії, а також звання вчителя-методиста.

Значну увагу Тетяна Бак приділяла саморозвитку. Вона регулярно брала участь у конкурсах з професійної майстерності, відвідувала методичні заходи та сама проводила тренінги для колег з міста й регіону.

У 2018 році Тетяна Бак здобула перемогу на I та II етапах, а також стала лауреаткою III етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року” в галузі фізики. Також жінку двічі визнали  однією з 50 найкращих вчителів України.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: