У Часовоярській міськраді – нові призначення. Деталі


image
Фото: сайт Часовоярської міської ради

2 грудня депутати Часів Яра зібралися на засідання міської ради. Там ухвалили низку рішень та призначили кількох нових управлінців. Подробиці – у матеріалі.

 

Першим обирали секретаря міської ради. Ним став Юрій Борейчук. Він мешкає у Черкаській ОТГ, де  працює директором КП “Громада”. Його кандидатуру запропонував новообраний міський голова Дмитро Верзілов. За Борейчука свої голоси віддали 18 із 26 присутніх. Четверо проголосували проти, ще стільки ж – утрималися.

“Ми з ним зустрілися вже після виборів. Нічого про нього не знаємо та про його професійні якості”, – розповіла журналістам телеканалу “Капрі” депутатка Часовоярської міськради Валерія Гордієнко.

Зазначимо, це була третя спроба обрати секретаря. На минулому засіданні запропонованих кандидатів на цю посаду – депутатів Руслана Макаровича або Юрія Борейчука – не підтримали. Останнього не обрали завдяки дії коаліції, яку раніше утворили представники всіх партій, окрім “ОПЗЖ” (саме від цієї партії йшли на вибори Борейчук і мер Верзілов, який просував його кандидатуру). Однак цього разу об’єднання депутатів не спрацювало – деякі із них проголосували за Борейчука.

Заступницею міського голови стала Людмила Карпенко, яка працює вчителькою в одній з місцевих шкіл. 22 депутати проголосували за неї, а 4 утрималися від волевиявлення.

Під час обговорення кандидатури Карпенко між нею та депутатом міськради Русланом Макаровичем виник наступний діалог:

Макарович: “Які Ваші плани щодо роботи?”

Карпенко: “Покращувати життя, піклуватися про громадян нашого міста”.

Макарович: “Але міська рада – це не благодійний фонд, Ви розумієте свої посадові обов’язки?”

Карпенко: “Я з ними обов’язково ознайомлюся”.

Макарович: “Тобто, Ви ще не ознайомилися?”

Карпенко: “Ще ні”.

Керувати справами виконкому у 7-му скликанні буде бахмутянка Крістіна Шкурат, яка до цього працювала помічницею судді в Артемівському міськрайонному суді. Її кандидатуру підтримали 17 присутніх, 5 проголосували проти, а 4 утрималися від голосування.

Далі на порядку денному було питання про затвердження регламенту міської ради. Документ, який запропонувала погоджувальна комісія, мер Часів Яра відхилив.

“Є різні думки стосовно тих проєктів рішень, які потрібно розглядати і в мене, і в депутатів. Тому я пропоную свій проєкт рішення”, – говорить Дмитро Верзілов.

Через це розгляд та ухвалення регламенту перенесли на друге пленарне засідання тієї ж сесії. Тоді ж розглядатимуть і положення про постійні комісії – ухвалити його не вийшло з тієї ж причини.

Також на цьому засіданні підтримали утворення Калинівського старостинського округу з центром у селищі Калинівка та затвердили положення про старосту.  

Старостою Калинівського округу обрали місцевого тракториста Андрія Коженка.

Затвердили на цьому засіданні також склад виконкому. До органу увійшли 11 людей, більша частина з яких – працівники міської ради та виконкому: сам міський голова, два його заступники, секретар міськради, керуюча справами виконкому і староста. При цьому перший заступник Верзілова – Едуард Акіменко – є чинним депутатом, що суперечить вимогам закону. Тобто, Акіменко має або відмовитися від членства у виконкомі, або скласти повноваження заступника мера.

Зазначимо, депутати пропонували збільшити кількість членів виконкому до 15 людей, але це рішення не підтримали.

Додамо, на засіданні Часовоярський міський голова закликав присутніх не підтримувати певні пункти порядку денного, а також підказував депутатам, як їм голосувати.

Серед інших рішень, які підтримали:

  • створення відділу освіти, молоді та спорту;
  • внесення змін до рішення про міський бюджет;
  • затвердження Положення про помічника-консультанта депутата.

Мораторій на підвищення тарифів на комунальні послуги (передвиборчу обіцянку Верзілова) підтримати не вдалося: 13 депутатів проголосували “за”, 11 утрималися, один не голосував, а ще двоє були відсутні.

Також голова міста просив видати йому премію за 2020 рік у розмірі 100% та 50% від окладу. Однак депутати цю ініціативу не підтримали, тож Дмитро Верзілов отримає за півтора місяця на посаді премію у 50% та ще до 50%.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: