У Добропіллі в 7 партій забрали понад 200 голосів. Результати будуть перераховувати


image
Ілюстративне фото: Вільне радіо

На одній з виборчих дільниць у Добропіллі після уточнення виборчого протоколу частину голосів кількох партій забрали на користь іншої політсили. Одна партія недорахувалася понад 100 голосів. Її представники подали до суду, й тепер на дільниці будуть повторно рахувати бюлетені.

Про це повідомляє видання “Вчасно”.

Ймовірну фальсифікацію голосів виявили на дільниці №140764 у місцевому центрі культури та дозвілля.

Різницю в голосах виявили після того, як комісія “уточнила” первинний протокол. За відкоригованими результатами 203 голоси відійшли “Опозиційному блоку”. У такий спосіб партія змогла ввести до складу міськради на одного депутата більше. Ще 15 голосів отримала партія “Порядок”.

Зазначається, що голоси забрали одразу в 7 політсил. Так, після порівняння первинного документа з уточненим виявилось, що у партії “Опозиційна платформа – За життя” стало на 129 голосів менше, у “Європейської солідарності” – на 40, у “Голосу” та “Пропозиції”– на 12, у партії “Слуга народу” – на 10, у “За майбутнє” – на 9, а у партії “Наш край” – на 6.

Представники “ОПЗЖ” припустили, що в протокол були внесені неправдиві цифри. Вони звернулися до суддів з проханням визнати документ протиправним та скасувати результати виборів на цій дільниці. 4 листопада у Донецькому окружному адміністративному суді розглянули та задовольнили позов. Тепер Добропільська міська територіальна виборча комісія буде заново перераховувати голоси.

У Добропіллі в 7 партій забрали понад 200 голосів. Результати будуть перераховувати

У Добропіллі в 7 партій забрали понад 200 голосів. Результати будуть перераховувати
Фото: ІА “Вчасно”

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: