У неділю всі КПВВ на Донбасі закриті. Завтра можна буде перетнути лінію розмежування на Донеччині


image
Фото: з відкритих джерел

Через COVID-19 майже всі контрольні пункти в’їзду-виїзду закрилися на невизначений час. Один з них працює лише двічі на тиждень та ще два планують відкрити вже через 2 дні.

Перетин лінії розмежування на Донеччині

В Донецькій області облаштовані 4 пропускні пункти. Але наразі періодично працює лише КПВВ “Новотроїцьке”. Це поки що єдиний гуманітарний коридор на Донбасі, через який регулярно можна перетнути лінію зіткнення. З боку українських прикордонників він працює щодня з 7:00 до 18:30. Але бойовики пускають там лише двічі на тиждень — щопонеділка і щоп’ятниці з 9:00 до 18:00.

КПВВ “Гнутове” і “Майорське” з початку карантину не працюють.  Через КПВВ “Мар’їнка” прикордонники готові пропускати людей, але за окремим розпорядженням Командувача ООС. Він дозволяє перетнути КПВВ тим, в кого є серйозні підстави, і лише якщо зі свого боку пропустять бойовики (для цього потрібно подати окремий запит, за яким вас мають внести у спеціальні списки). Щоб отримати дозвіл на перетин лінії розмежування, можна подзвонити у штаб ООС і розповісти свою причину поїздки —  0 (800) 50-04-10, (097) 988-90-40, (095) 127-58-52, (044) 454-44-99.

КПВВ на Луганщині

Єдиний пункт пропуску на Луганщині, КПВВ “Станиця Луганська”, з українського боку закрили через епідемічну небезпеку на окупованих територіях. За наказом командувача штабу ООС, пункт пропуску закритий щонайменше до 15 листопада, але обмеження можуть продовжити. Проте там також пропускають, якщо у людини є на це серйозні причини. Отримувати дозвіл на перетин також потрібно у штабі ООС.

Крім того, незабаром на Луганщині може запрацювати ще один пункт пропуску — КПВВ “Щастя”, його добудували 6 листопада. Тут планують пропускати до 15 тисяч людей і до 5 тисяч автомобілів за добу. Відкрити пункт пропуску мають 10 листопада.

Зауважимо, щоб пункт пропуску працював повноцінно, пропускати мають і бойовики. Адже коли з української сторони побудували КПВВ “Золоте”, то через нього не пустили жодної людини. Все через те, що бойовики відмовилися пропускати зі свого боку. КПВВ “Золоте” планують “перезапустити” також 10 листопада, разом з КПВВ “Щастя”.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: