Від щоденних російських атак потерпають водні об’єкти Часів Яра, а у Покровському районі система водопостачання у найважчому стані. Однак працівникам вдається ремонтувати об’єкти, які зруйнували загарбники у Лимані, Костянтинівці, Слов’янську та інших містах. Більше про стан водної інфраструктури Донеччини читайте в матеріалі.
Про стан водної інфраструктури області розповів головний інженер КП “вода Донбасу” Олексій Шурко.
“Наші об’єкти у Часовоярському резервуарі чистої води майже щодня зазнають обстрілів, але нам вдається забезпечувати питною водою абонентів. Об’єкти підприємства у Покровському районі у край важкому стані, адже знаходяться майже на лінії зіткнення”, — каже головний інженер.
Втім працівники підприємства навчились ремонтувати пошкодження просто під обстрілами. Коли ЗСУ звільняють раніше захоплені території Донеччини, фахівці “Води Донбасу” одними з перших починають працювати над відновленням зруйнованих об’єктів.
“Райгородський електротехнічний вузол — частково поновлена робота затворів. У Лимані забезпечується водопостачання та водовідведення міста. Закінчено розмінування Оскільського гідротехнічного вузла. У Слов’янську повністю відновили роботу фільтрувальної станції та водозабору. У Костянтинівці відновили роботу вщент зруйнованої водопровідної насосної станції”, — розповідає Олексій Шурко.
Нагадаємо, у Донецькій області мешканці страждають від нестачі прісної води. Континентальна зима у містах степового клімату без базових комунальних послуг здатна знищити систему водопостачання, а з нею й інші мережі. Про водні ризики у різних громадах Донеччини наші журналісти розбиралися разом з профільними спеціалістами, представниками влади та аналітиками.
Читайте також: