УБЕП пішов в історію, – прем’єр-міністр


image
Фото з відкритих джерел

У кабінеті міністрів України заявили про ліквідацію департаменту захисту економіки національної поліції.

 

Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук у ході брифінгу, який відбувся 2 вересня.

За його словами, поліцейські більше не втручатимуться у справи бізнесу.

“Фактично, той підрозділ, та юридична особа, яка опікувалася питаннями економічними і, насправді, з практики роботи з якою було багато історій про тиск на бізнес,  – вона піде в історію”, – розповів Олексій Гончарук.

Прем’єр-міністр оголосив, що після ліквідації економічної частини нацполіції потрібно буде вносити зміни в українське законодавство. За словами Гончарука, це необхідно зробити, аби вирішити питання підслідності.

Голова кабміну зазначив, що замість департаменту захисту економіки найближчим часом почне функціонувати інший правоохоронний орган.

“Це буде більше аналітичний, а не силовий орган, як це анонсувалося. Ми розраховуємо на те, що найближчі 2-3 місяці цей закон буде розглянутий Верховною Радою, підтриманий і ухвалений. А ми вже як уряд будемо виконувати цей закон, а на виконання цього закону остаточно забезпечимо передання функцій”,  – повідомив Гончарук.

Він додав, що ліквідація економічного відділу поліції  – це лише перший символічний крок, який дасть зрозуміти бізнесменам, що поліція тепер не втручатиметься в їхню діяльність.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

493
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: