На цих заняттях школярам обіцяють покращити як обізнаність у предметах зі шкільної програми, так і розвивати їхні м’які навички, тобто впевненість в собі, вміння знаходити контакт з людьми та спілкуватися. Одна хвиля навчання триває 8 тижнів, однак після її завершення можна подаватися знову.
Про це журналістам Вільного радіо повідомила комунікаційниця ГО “Навчай для України” Юлія Трібє.
Учні 5-11 класів, які проживають або є переселенцями з Запорізької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Луганської або Донецької області, можуть доєднатися до безкоштовних онлайн занять у межах проєкту “Освітній Суп”.
Заняття проводить ГО “Навчай для України”, навчання відбувається хвилями по 8 тижнів. У кожен із цих тижнів учні будуть приєднуватися до онлайн-занять по 45 хвилин двічі на тиждень. Дітям обіцяють не лише підвищити навички з усіх шкільних предметів, але й підвищити їхню віру в себе, скласти власну траєкторію навчання та розвинути м’які навички.
У кожній навчальній групі по 5-8 дітей, навчальні матеріали їм надсилають в електронному форматі.
Зареєструватися на найближчу хвилю “Освітнього Супу” можна за посиланням. Діти, які вже навчалися на проєкті раніше, можуть знову подаватися необмежену кількість разів.
“За 2022-2024 роки було проведено 25 онлайн-хвиль. Навчання пройшли 18 578 учнів, були залучені 600 менторів-волонтерів для викладання”, — поділилася досягненнями проєкту комунікаційниця ГО “Навчай для України” Юлія Трібє.
Нагадаємо, сучасні лабораторії у ліцеях, гуртожитки для тих, хто живе далеко від освітнього закладу та сільські школи без старших класів — таке і не тільки передбачає етап освітньої реформи в Україні, який стосуватиметься учнів 10-12 класів. Вчитися за новими стандартами почнуть тисячі старшокласників вже 2025-го в рамках пілотного проєкту. На Донеччині ж долучитися до нововведень планують двома роками пізніше. Однак плани будують вже зараз.