Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

В 6 прифронтових школах Донеччини з’явились нові очисні системи для води


image
Фото: ADRA Ukraine

Міжнародні волонтери спільно з українськими благодійниками ADRA Ukraine встановили в 6 школах на Донеччині сучасні системи для очистки води. Вони необхідні для забезпечення дітей питною водою та приготування їжі для школярів.

 

Благодійники продовжують відновлювати водопостачання та покращувати умови в прифронтових населених пунктах Донеччини. Так, в 6 школах Мар’їнського району з’явились нові та сучасні системи очистки води. Про це Вільному радіо розповіли в ADRA Ukraine.

Ці системи встановили в Мар’їнській школі №1, №2, школах населених пунктів Красногорівка, Георгіївка, Константінопіль та Єлизаветівка.

Всі ці системи встановлюють за програмою “Покращення стану систем децентралізованого водопостачання у Волноваському, Нікольському, Мар’їнському та Мангушському районах Донецької області”.

Але в кожній школі стоять різні обладнання. Вартіть та яке саме обладнання залежить від якості води в населеному пункті.

“Перш за все, перед тим як встановити системи очищення, ми робили запит в відділ освіти, щоб ті дали нам рекомендації щодо встановлення цих систем. Потім ми об’їздили усі школи і взяли аналіз води, та згідно з результатами аналізів, ми підбирали необхідне обладнання”, — розповів Вільному радіо волонтер ADRA Ukraine Василь Крупка.

ADRA Ukraine відновили питну воду в Мар'їнці

Цей проект реалізується дитячим фондом ООН “ЮНІСЕФ”, а також ADRA Ukraine за фінансовою підтримкою Уряду Німеччини

Нагадаємо, в населеному пункті Андріївка, Волноваського району, благодійники вже відновили два колодязі. Ще один колодязь відремонтували у Приовражному.

Крім того, в селі Бугас також Волноваського району, волонтери відновили водопостачання для 1200 мешканців.

Також читайте:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: