В Донецькій області в дитсадочку реконструюють систему опалення


image
Фото: з відкритих джерел

В Часів Ярі в дитсадочку, в якому навчаються діти і школярі з трьох мікрорайонів, реконструюють систему опалення на більш сучасну. Роботи розпочнуться коли з району виділять гроші. Завершити їх планують за 2-4 місяці.

 

Часовоярська міська рада оголосила тендер на реконструкцію системи опалення дитячого садочку №29 “Барвінок”, який знаходиться в Часів Ярі.

“Там буде змінюватись система теплопостачання у зв’язку з деякими труднощами з газовими котельнями, скажімо так, сучасністю твердопаливних котельних”, — розповів Вільному радіо секретар Часовоярської міської ради Сергій Чаус.

Вартість проекту складає 2,4 мільйони гривень. Сергій Чаус зазначив, що спочатку в міськраді мають підписати договір з учасником, який виграє тендер. Але роботи розпочнуться лише тоді, коли з Бахмутської райдержадміністрації перерахують гроші на ремонт. За попереднім планом, заміна системи опалення займе від 2 до 4 місяців. Дітей під час ремонту переводити в інший заклад не будуть. Цього не хотіли батьки.

“Діти будуть переходити з класу в клас. Звичайно прийдеться потіснитися, але нічого. Все це робочі моменти. З батьками все це обговорювалось. Чому так йде, тому що батьки самі цього просять. Вони не хочуть і не мають можливості їздити до центру міста і кожен день платити гроші за проїзд”, — додав секретар міської ради Чаус.

Дітей в цьому навчальному закладі навчається до 50. Але ці діти проживають в трьох мікрорайонах: Південний, Шевченко і 2-й цех.

“Цей дитсадок обслуговує родини, по більшій частині, тих дітей, які не мають можливості виїхати до центру. Тому що автобус туди назад відвезти і туди назад, щоб забрати дитину — коштує багато. Тому такі родини, багатодітні родити навчають дітей саме по місцю проживанн”, — зазначив Сергій Чаус.

Додамо, в цьому навчальному закладі навчаються не лише діти дошкільного віку, але й школярі 1-4 класів. 

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: