Підтверджені випадки COVID-19 на 03.07.2020:

46 763

В Україні
(1212 померли, 20558 одужали)

597

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 219 одужали)

1211

На непідконтрольній Донеччині
(75 померли, 533 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

В Донецькому апеляційному суді пояснили звідки квартири, які виділили їхнім працівникам


image
Фото: з відкритих джерел

Виконавчий комітет Бахмутської міської ради включив до переліку питань на майбутнє засідання, питання про видачу службових квартир працівникам Донецького апеляційного суду. В суді пояснили, за які кошти купили квартири.

 

Наприкінці 2019 року Державна судова адміністрація виділила гроші на придбання 10 службових квартир в Бахмуті. Про це в листі Вільному радіо повідомив Донецький апеляційний суд.

Ці квартири купили для суддів та працівників апарату суду, які переїхали в Бахмут у зв’язку з переміщенням суду. Їх поставили на облік Управління розвитку міського господарства Бахмутської міської ради в лютому цього року.

Зазначимо, Вільне радіо намагалось з’ясувати за які кошти придбали житло, яке знаходиться на обліку міськради, але за час підготовки матеріалу у профільному управлінні міської ради  не знайшли часу на коментар. Те, що пояснили в суді одразу — є в матеріалі. 

Нагадаємо, журналісти Вільного радіо знайшли імена та проаналізували декларації кількох працівників суду, кому планують надати квартири

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: