В Краматорську та Маріуполі планують облаштувати тимчасові госпіталі для хворих на COVID-19, — ДонОДА


image
Фото: ілюстративне з відкритих джерел

Шпиталі, кожен з яких розрахований на півтисячі пацієнтів, мають розгорнути в двох містах Донеччини. Для цього обрали Краматорськ та Маріуполь.  Мова не про лікарні. Розглядають приміщення на кшталт готелів, санаторіїв тощо. 

 

Про це на брифінгу розповів представник обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Педенко. Він зазначив, що  такі шпиталі передбачені розпорядженням міністра охорони здоров’я Максима Степанова. 

“Запропоновано визначитися з інфраструктурним об’єктом, де можна розгорнути шпиталь. Орієнтовно шпиталь розрахований на 500 ліжок. Штабом спрямовані листи до голів Краматорської та Маріупольської міських рад з пропозицією негайно вирішити, який саме це буде заклад. Після того, як вони визначаться, буде проведено його інспектування щодо можливості розгорнути шпиталь. І буде визначена його фінансова складова: хто і що буде закупати, в які кількості”, — уточнив Педенко. 

16 жовтня пресслужба МОЗ повідомила, що наразі у міністерстві розробляють механізм розгортання тимчасових госпіталів. Розглядають можливість використання приміщень спортивних та культурних закладів, ТРЦ, санаторіїв та готельних комплексів. В обраних для тимчасових мобільних госпіталів приміщеннях мають бути облаштовані умови для прийому та розміщення хворих на COVID-19; мають бути місця для розміщення медичного та допоміжного персоналу й забезпечення відповідним обладнанням, зокрема реанімаційним (ліжка, кисневі концентратори, монітори пацієнта, рентген-апарати та інше).

Нагадаємо, інфекційне відділення Бахмута розширюється та набирає додаткових працівників. У медзакладі визнають, що через складну ситуацію з коронавірусом в них є певна проблема з кадрами. Але додають, що відділення постійно розширюють, бо пацієнтів стає дедалі більше.

Читайте також:

 

 

 

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: