Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

Інфекційне відділення Бахмута розширюється та набирає додаткових працівників


image
Фото: Вільне радіо

В інфекційне відділення Бахмутської багатопрофільної лікарні набирають спеціалістів. У медзакладі визнають, що через складну ситуацію з коронавірусом в них є певна проблема з кадрами. Але додають, що відділення постійно розширюють, бо пацієнтів стає дедалі більше.

 

Днями на міських під’їздах з’явились оголошення про набір медсестер у Бахмутську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування. “На вас чекає цікава робота й дружній колектив”, – зазначається у запрошенні на роботу.

Інфекційне відділення Бахмута розширюється та набирає додаткових працівників

Головна лікарка багатопрофільної лікарні Світлана Мельникова заперечує, що ці оголошення розвішували від лікарні. Хоча працівники їм справді потрібні. 

Ми зателефонували на міський телефон лікарні. Там нам розповіли, що їм потрібні постові медсестри в інфекційне відділення. Платити обіцяють до 18 тисяч з урахуванням “коронавірусних” доплат. Працювати поки що доведеться за графіком “доба – через дві”, але коли штат почне зростати, вихідних теж побільшає. 

“– А якщо я давно працювала за спеціальністю, але в мене є диплом фельдшера?

– Нічого, що ви давно працювали. Колоти вмієте – приходьте”, – ось такий діалог відбувся між однією з наших журналісток та працівницею лікарні.

“Плинність кадрів є, захворювання серед працівників є, ми щодня моніторимо ситуацію з забезпеченням кадрами”, – розповідає головна лікарка багатопрофільної лікарні Світлана Мельникова.

За її словами, нові працівники потрібні ще й тому, що інфекційне відділення постійно збільшується.

“Ми орієнтуємося залежно від ситуації. Коли це було 20-ліжкове відділення, в ньому працювали 2 лікарі й був певний штат медсестер. Штат поступово збільшувався, і ми узгоджували його з міським відділом охорони здоров’я. Тобто, перетнули межу в 30 ліжок – додали, сформували цілодобовий пост. На сьогодні введені 17 ставок медичних сестер плюс 8 санітарок”, – каже головна лікарка медустанови.

Світлана Мельникова додає: якщо хтось з працівників захворює, на його місце доводиться переводити спеціалістів з інших відділень. Так, за COVID-позитивними хворими доглядали медсестри з гінекологічного та травматологічного відділень.

Кадрів не вистачає і в інших лікарнях області. Такі дані надають в департаменті охорони здоров’я ДонОДА.

“На жаль, є певний дефіцит у медичних працівниках. Сподіваємося, що після одужання лікарі, медсестри й санітарки будуть знов працювати в лікарнях. Ця проблема відома департаменту, і ми будемо надалі робити все, щоб поповнювати кадрами лікарні, насамперед ті, які надають допомогу хворим на COVID-19: перепрофільовувати, залучати інших фахівців”, – розповів на брифінгу начальник відділу стратегічного розвитку департаменту охорони здоров’я ДонОДА Олександр Педенко.

Зазначимо, в Україні та зокрема на Донеччині загострюється ситуація з захворюваністю на коронавірус. 7 жовтня денна кількість хворих на COVID-19 українців перевищила 5 тисяч. Майже 300 з них – мешканці підконтрольної частини Донецької області. Станом на ранок 8 жовтня в області зареєстровані 234 випадки захворювання на коронавірус серед медпрацівників. Загалом по Україні вірус виявили у більш ніж 17 тисяч медиків.

Нагадаємо, через зростання кількості хворих з коронавірусом бахмутська поліклініка призупинила планові огляди. Номери телефонів своїх сімейних лікарів шукайте в цьому матеріалі.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: