В одній зі шкіл Донеччини проведуть інтернет за 140 тисяч гривень


image
Фото: Вільне радіо

В ще одній школі Донецької області з’явиться високошвидкісний інтернет. Місцева влада Сіверської ОТГ провела тендер на проведення мережі в школу №1. Проєкт коштує 140 тисяч гривень, що в два рази дорожче, ніж у колег з інших міст.

 

Сіверська міська рада замовила переоблаштування інтернету в одній зі шкіл міста. Вони хочуть провести високошвидкісний інтернет в Сіверську школу №1 І-ІІІ ступенів. Про це Вільному радіо стало відомо з опублікованого тендеру на порталі Prozorro.

В школі проведуть більше півкілометра волоконно-оптичного кабелю, встановлять більш ніж 30 маршрутизаторів і підключать їх до інтернету. Підрядник з Луганщини ПП “САТ ГРУПП”, який буде виконувати ці роботи оцінив проведення інтернету в 140 тисяч гривень.

Для довідки:
Аналіз фірми:

За даними аналітичного порталу YouControl приватне підприємство “САТ ГРУПП” зареєстрували півтора року тому. Це лисичанська фірма, яка займається оптовою торгівлею металевим, водопровідним та опалювальним обладнанням. Одним з другорядних видів діяльності є телекомунікаційні послуги. Керівник фірми Михайло Юр’єв. Чоловік за такою ж юридичною адресою має ще 3 фірми з однаковими видами діяльності: ПП “ПІРО-ЛИС”, ПП “КОМСАТ” і ПП “ГРІН ЕНЕРДЖІ”. У жодної з фірм немає податкової заборгованості. Найбільший заробіток чоловіку приносить фірма ПП “ПІРО-ЛИС”, яка за останні 3 роки принесла фірмі понад 2,5 мільйони гривень прибутку. ПП “КОМСАТ” заробила за 2018 рік більше ніж 1 мільйон гривень. Зокрема фірма співпрацювала з АТ “Укрпошта” Луганщини.

Місцева влада вирішила не проводити аукціон, а просто обрали переможця і опублікували договір. Журналісти Вільного радіо поспілкувались з головою Сіверської ОТГ Василем Масюженко. Він розповів, що замість аукціону вони проводили моніторинг цін.

“Це високошвидкісний інтернет, оптоволокно, тому і така ціна. По-друге, були пропозиції й інші, був зроблений моніторинг, та інші пропонували ціну не дешевше, та ще й за обслуговування хотіли. А ці будуть обслуговувати нас безкоштовно”, — розповів Вільному радіо голова Сіверської ОТГ Василь Масюженко.

Посадовець зазначив, що відповідні антимонопольні служби не помітили порушень в тендері.

“Ми відправляли в спеціальну службу, яка зараз моніторить ціни на все обладнання, послуги. Та повідомлення від них про те, що ціни завищені, не було”, — зазначив Масюженко.

В одній зі шкіл Донеччини проведуть інтернет за 140 тисяч гривень

Зазначимо, за даними очільника Сіверської ОТГ, в усіх їхніх школах  є інтернет, але його швидкості недостатньо.

Він додав, що в школі, де покращать інтернет, наразі навчається близько 200 учнів. Але наразі в місті проводять ремонт ще однієї школи, тому в ЗОШ №1 тимчасово розміщуються ще понад 150 учнів.

“В нас є опорна школа. Наразі в цій школі (№1 — ред.) навчається дві школи. Загалом це десь 370-380 дітей. Опорна школа відкриється десь в січні. Ці школи обладнані інтернетом, але в нас є ще одна школа, але чи будемо проводити інтернет — подивимось скільки туди перейдуть учнів з опорної школи”, — додав міський голова Сіверська.

Згідно з договором, роботи по проведенню інтернету в Сіверській школі мають закінчити до кінця 2019 року.

Нагадаємо, у Торецьку в 11 школах також проведуть високошвидкісний інтернет. Там на всі школи планують витратити не більше 840 тисяч гривень. Також, в травні Бахмутська райрада виділила 700 тисяч гривень на проведення інтернету в 10 школах району.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: