В Україні за добу з COVID-19 госпіталізували більше тисячі пацієнтів. Детальних даних із Донеччини поки немає


image
Фото: з відкритих джерел

В суботу коронавірус виявили у кожного п’ятого, хто пройшов тестування. Донецька облдержадміністрація поки що не надає зведення по коронавірусу за суботу, МОЗ наводить лише загальні дані. 

 

Підконтрольна територія Донецької області

У неділю, 8 листопада, очільник Донецької облдержадміністрації станом на 12:00 не опублікував щоденного зведення щодо ситуації з COVID-19 в області. Також ще немає зведення і від Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації. Але, за підрахунками Міністерства охорони здоров’я відомо, що на Донеччині за 7 листопада медики підтвердили коронавірусну інфекцію у 361 людини. Чи є померлі, скільки одужали та з яких саме громад нові підтверджені хворі — поки невідомо. 

Ми оновимо наш матеріал, як тільки з’явиться інформація.

Нагадаємо, що дані зі зведення, які щодня дає очільник Донецької облдержадміністрації, відрізняються від тих, які дають місцеві управління та відділи охорони здоров’я. 

Наприклад, 7 листопада область повідомляє про 879 підтверджених хворих в Бахмутській ОТГ за весь період, а місцеве управління 6 листопада казало про 1125 хворих. В Маріупольській ОТГ взагалі цифри різняться на понад 2 тисячі. 5915 хворих за весь період за даними місцевого управління, і 3647 за даними області.

Вільному радіо в Донецькій облдержадміністрації пояснювали, що така ситуація трапилась через велике навантаження на спеціаліста, який вносить дані. Він не встигає заповнювати інформацію вчасно та оперативно. Проте запевняють, що новий алгоритм обробки даних зможе вирішити цю проблему.

Загалом з початку пандемії, за даними МОЗ, на Донеччині захворіли 13 907 людей. У зведенні за 6 листопада повідомляли, що одужали загалом 4915 людей, а померлих — 187.

Окуповані території Донецької області

Бойовики повідомляють, що 7 листопада на окупованій території Донецької області медики підтвердили 88 нових хворих на COVID-19. Т.з. “Мінздрав “ДНР” також каже про ще 12 померлих внаслідок ускладнень коронавірусної інфекції. Це чоловіки віком від 34 до 83 років і жінки віком від 49 до 84 років.

Загалом з початку пандемії, за неофіційними даними окупаційної влади, захворіли 7795 жителів непідконтрольної українській владі частини Донеччини. 3694 людини одужали від хвороби і ще 687 померли.

Зауважимо, через окупацію територій Донбасу і Криму Міністерство охорони здоров’я України не має можливості контролювати і стежити за ситуацією із захворюванням на непідконтрольних територіях. Тож офіційних даних про те, скільки людей хворіють на COVID-19 на окупованих територіях, також немає. Залишаються лише неофіційні дані т.з. “Мінздравів”. Але в Міністерстві реінтеграції України зазначають, що й ці дані бойовики значно занижують.

Дані по Україні

(без урахування окупованих територій Донбасу і Криму)

7 листопада обійшлося без чергового рекорду. За добу в лабораторіях України виявили коронавірус у ще 9397 українців. З них 315 — це діти та 326 — медики.

Цього разу знову найбільше хворих виявили у  Харківській області(1 074), у столиці (943), Запорізькій (688), Київській (546) та Житомирській (543) областях.

В суботу медики госпіталізували 1157 людей. 138 українців вважають померлими внаслідок ускладнень коронавірусної інфекції та ще 2637 одужали за добу. Тоді як в п’ятницю, за даними Міністерства охорони здоров’я одужали 8685 людей.

З початку пандемії МОЗ звітує про 460 331 підтвердженого хворого на коронавірусну інфекцію. 206 866 людей одужали від хвороби і 8450 померли внаслідок ускладнень COVID-19.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: