Підтримати
Зображення до посту В Україні запустили онлайн-платформу для жертв домашнього насилля “Мені здається”
Фото: ілюстративне з відкритих джерел

На сайті можна анонімно розповісти свою історію, дізнатися, з якими проблемами зіштовхнулися інші постраждалі та що вони відчували. Також є підбірка номерів та веб-ресурсів, куди можна звернутися по допомогу. 


Засновники називають сайт також онлайн-щоденником, який має на меті допомогти пережити важку ситуацію. Написати свою історію можна
тут. Дописи анонімні і проходять перевірку, щоб у них не було інформації про конкретних людей: імен та прізвищ, адрес. 

“Ми розуміємо, як важко іноді розказати іншим про свої переживання, особливо якщо вашу історію зможе прочитати безліч людей, тому всі наші користувачі мають право не повідомляти особисту інформацію та конфіденційну інформацію про інших реальних осіб”, — йдеться на сайті. 

Якщо ж людина готова йти на контакт, вона може залишити свою електронну пошту.

Також на сайті є розділ “Твоя допомога” з підбіркою номерів та адрес, куди можна звертатися, якщо ви постраждали від домашнього насилля. 

Нагадаємо, це:

  • 102 — Національна поліція
  • 116-123; 0 800 500 335 — Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства. Цілодобово, безкоштовно, конфіденційно.
  • 15-47 — Урядова гаряча лінія для постраждалих від домашнього насильства. Цілодобово, безкоштовно.
  • 0-800-213-103 — Безоплатна правова допомога. Цілодобово, безкоштовно.

Зазначимо, на Донеччині працює притулок для жертв домашнього насильства. Також від початку карантину поліцейські почали отримувати більше звернень щодо насильства у родині, адже багато людей через ізоляцію вимушені були проводити багато часу вдома. В Донецькій ОДА навіть відкрили безкоштовну гарячу лінію психологічної допомоги. 

Водночас кривдників все частіше притягають до відповідальності. І це не тільки штрафи чи виправні роботи. Наприклад, мешканець Донеччини, який ображав свою співмешканку, проведе 2 місяці за ґратами.

Читайте також:


Завантажити ще...