Якщо людина заборгувала державі гроші, виконавча служба може пустити її майно з молотка. Про 5 найбільш неочікуваних аукціонів, які відбулися на Донеччині, розповідаємо далі.
Цікаві позиції журналісти Вільного радіо знайшли на онлайн-аукціонах держпідприємства “СЕТАМ” (Система електронних торгів арештованим майном).
Кнопкові телефони Siemens, Alcatel, LG та Nokia, а також карти, якими колись вже грали, продали у Торецьку. Спочатку за все просили близько 34 грн, але знайшовся покупець, який підвищив ціну до 55 грн. Може, хотів відчути ностальгію від апаратів з чорно-білими екранами, а може, не було на чому розкинути пасьянс.
6 чоловічих спреїв відомої марки – усі з різними ароматами. Такий лот виставили у Маріуполі. За дезодоранти боролися двоє учасників, які підвищували ставки у кілька заходів. В результаті ціна зросла зі 150 до 201 грн.
В одного з боржників, знову з Маріуполя, виставили на продаж 6 лазневих рушників. Нових, із бірками. Запросили за них 321 грн. Охочих позмагатися не знайшлося, тож рушники дісталися першому, хто відгукнувся на пропозицію.
3 пари устілок конфіскували у боржника з Лиману. Боїв за таку знахідку також не було, хоча устілки були новими. Єдиний учасник торгів віддав за лот 9 грн, тобто, по 3 грн за пару.
Не устілками єдиними. У тому ж Лимані за борги господаря постраждав породистий пес. Придбати п’ятирічного пітбультер’єра на прізвисько Тора захотіли одразу 11 людей. Спочатку “живий товар” оцінили у 112 грн, а двоє останніх учасників запропонували майже 11,3 тис. грн з різницею лише в копійку. Але від своїх ставок відмовилися, й собаку забрала інша учасниця, яка віддала за неї 500 грн.
За найдорожчий та наймасштабніший лот у цій добірці – будівлю неврологічного відділення мирноградської лікарні — віддали 800 тис. грн, хоча початкова ціна була вп’ятеро меншою.
Змагання, які влаштували учасники за покинутий корпус, зайняли 9 годин та 8 сторінок протоколу торгів.
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.