Від графіки до класичних портретів в одній виставці. В Бахмуті запрошують на вернісаж


image
Фото: Олена Смирнова/Facebook

10 вересня у Бахмуті відкриється вернісаж картин місцевих художників. О котрій відбудеться подія та чому вона присвячена – дізнавайтесь далі.

 

 

Про майбутній захід Вільному радіо розповіла директорка Бахмутського краєзнавчого музею Олена Смирнова.

“Цей вернісаж традиційний, ми проводимо його вже протягом 28 років. Відкриваємо його з нагоди Дня міста”, – каже Олена Смирнова.

Щороку виставка повністю оновлюється. Цього разу відвідувачам покажуть колекцію полотен, які писали 19 бахмутських художників. Кожному з них притаманний свій неповторний стиль. На вернісажі будуть представлені картини різних жанрів: портрети, пейзажі, натюрморти.

“Є графіка, є класичний живопис. Є художники, які працюють у різних напрямках. Це буде дуже яскрава виставка, оскільки в нашому місті дуже цікава спільнота митців. Серед них є молоді, є більш досвідчені, а є зовсім юні дівчата, які роблять свої перші кроки у мистецтві”, – каже директорка культурної установи.

Усіх, хто хоче подивитися відкриття виставки, чекають у четвер 10 вересня о 14:00 в галереї краєзнавчого музею.

Квиток для дорослих коштує 6 грн, а дитячий – наполовину дешевше.

Якщо ви хочете насолодитись вернісажем, але в зазначений день прийти не вийде, то можете завітати пізніше – експозицію виставлятимуть півтора місяця.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: