Підтверджені випадки COVID-19 на 09.07.2020:

51 224

В Україні
(1327 померли, 23784 одужали)

748

На підконтрольній Донеччині
(10 померли, 258 одужали)

1319

На непідконтрольній Донеччині
(78 померли, 594 одужали)
*неофіційно, дані бойовиків

СПЕЦТЕМА

Вільне радіо продовжує спецпроект про переселенців, що лишились в регіоні

Анна Сердюк
2018-10-16 13:29

image
Фото: Марина Животкова/Вільне радіо

Історія родини хірургів Капустянських, які переїхали до селища Троїцьке з Луганська. Майже одразу після початку війни. Комфортна міська квартира лишилася в минулому, в теперішньому — стара сільська хатина та город, замість операцій, пацієнтів, керування лікарнею — кілька років безробіття, бо влаштуватися у селищі за спеціальністю ці двоє довго не могли. Не було вакансій.

Про шлях вимушених переселенців читайте в спецпроекті “Вони залишились”: Як родина хірургів Капустянських почала практику у селищі Троїцьке.

Ось лише кілька цитат:

“Ще у травні 2014-го ми ходили на роботу в лікарню в Луганську, — згадує Ельміра.— Але коли йдеш вулицею, а поряд гатять із вогнепальної зброї, на твоїх очах це забирає життя людей, зносить будинки… У цей момент розумієш, що, як лікар, – ти безсилий”.

Ми мали тими руками, що операції людям робимо, садити город, носити дрова, важкі відра з водою для поливу городини, прополювати картоплю, — згадує Ельміра зі сльозами на очах. — Не думайте, що я ледача чи ще щось, просто для хірурга руки — це навіть більше ніж інструмент, це спосіб рятувати людські життя”.

Нагадаємо, це 3-тя історія проекту. Читайте також розповідь “Як в 50 почати все спочатку. Історія переселенки з Луганська” та “Game On: як хлопець з Донецька в 22 роки організував свій бізнес у Волновасі

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: