Влада “ЛНР” змушує людей приходити на “псевдовибори”


image
Фото: з відкритих джерел

На окупованій території посилилась агітація “псевдовиборів керівників “ЛНР” та “ДНР”. Крім того на вулицях підвищилась кількість людей в військовій формі, які зупиняють людей, транспорт та перевіряють документи.

 

У зв’язку з виборами очільників самопроголошених республік, в ОРДЛО підвищились заходи безпеки. Про це розповідає заступник директора “Східної правозахисної групи” Ірина Нікульнікова в ефірі Громадського радіо.

За її словами підприємства, організації та інші установи отримали наказ скласти список людей, які голосують саме за чинного очільника самопроголошеної “ЛНР” Леоніда Пасечника.

Крім того, агітація також проходить і в навчальних закладах. Місцева влада повідомила, про обов’язкову явку на “вибори” навіть студентів.

“Вони погрожують, якщо люди  не проголосують за Пасечника, то до них будуть приміняти різні методи. В тому числі і жорстокі заходи. Якщо це робітники — звільнення. Якщо студенти — то їм також прийдеться на солодко”, — зазначила Нікульнікова.

На окупованому Донбасі мешканців вимушують голосувати на псевдовиборах

Але з іншої сторони, на українській стороні жителів з окупованої території попереджають що участь в “виборах” очільників самопроголошених “ЛДНР” вважається державною зрадою. Про це повідомляється на інформаційних плакатах та білбордах, розташованих в різних соціальних об’єктах в прифронтових містах. Підтвердження цьому немає. В СБУ заявляють – це не їх плакати, а волонтерів.

Згідно з інформацією від ЗМІ бойовиків, “вибори керівництва “ЛНР” та “ДНР” пройдуть 11 листопада.

Нагадаємо, на Луганщині два організатора референдуму, який був в 2014 році, отримали умовний строк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: