До сьомої річниці свого вигнання з Донецька ІЗОЛЯЦІЯ офіційно відкривається у Соледарі та 2 дні поспіль запрошує гостей на заходи.
Соледарців, мешканців регіону та гостей запрошують на лекції, воркшопи, кінопокази та презентації мистецьких проєктів. Все це відбуватиметься біля офісу ІЗОЛЯЦІЇ у Соледарі по вул. Парковій, 1.
Деякі заходи будуть тривати й два дні, наприклад виставка художнього проєкту Лії Достлєвої та Андрія Достлєва “Зализуючи рани війни”. За деякими можна буде спостерігати онлайн на сторінці ІЗОЛЯЦІЇ у соцмережі тут.
Отож розклад такий:
11:00-12:00 – лекція Валерії Бураджиєвої ”Ленд-арт 101: як творять мистецтво з листя, каміння й гілля”.
12:10-13:30 – вона ж проведе воркшоп ”Фотографічна прогулянка. Створюємо власні листівки Соледара”.
15:00-16:00 – воркшоп із шовкодруку від Анастасії Хаджинової.
21:00-22:30 – відеомапінг Mining від колективу Carbon та виступ Радіо Джа (з онлайн-трансляцією)
11:00-12:30 – лекція ”Медіа арт практики в постіндустріальних локаціях” від Олександри Халепи, Carbon.
15:00-16:00 – знову воркшоп із шовкодруку з Анастасією Хаджиновою.
18:00 – художниця Богдана Войтенко презентує свій проєкт, створений під час арт-резиденції “Заземлення”.
20:30-22:30 – презентація Docu/Клубу “Гуртобуса”.
Тут показуватимуть фільми з добірки фестивалю документального кіно про права людини Docudays. А саме, покажуть та обговорять короткометражні стрічки “Джованні та балет на воді”, “Чемпіонка” та “Цвіт крізь сльози”.
Як зазначають організатори, цього літа “Гуртобус” базуватиметься у Соледарі. Тому покази документальних фільмів та інші подібні події організовуватимуть й надалі.
“Через культурні проєкти, такі як серія короткострокових резиденцій для українських художників «Заземлення» та освітню програму, яка її супроводжує, фонд пропонує мешканцям Соледара та Соледарської ОТГ долучитися до сучасних художніх практик не тільки як глядачів, але й співучаснику», – зазначає засновниця ІЗОЛЯЦІЇ Любов Михайлова.
Нагадаємо, ми розповідали про деяких учасників арт-резиденцій ІЗОЛЯЦІЇ. Вони створювали тут відеоарт, скульптуру з солі, записували звуковий портрет Соледарської громади та вишивали по фотографіях.
Читайте також: