З 22 травня в Україні можуть відкрити дитсадки та запустити громадський транспорт, — голова МОЗ


image
Фото: з відкритих джерел

Голова українського Уряду заявив, що карантин продовжать й після 22 травня. Однак, за словами МОЗ, з цієї дати хочуть пом’якшити ще кілька обмежень. Це стосується дитсадків, громадського транспорту, спорту та ЗНО.

 

Про намір послабити з 22 травня ще кілька карантинних обмежень міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив під час брифінгу 14 травня.

“Це дозвіл на проведення спортивних змагань, звичайно без глядачів. Це відкриття готелів, окрім хостелів. Це зовнішнє незалежне оцінювання, ми даємо дозвіл на проведення. Також буде проведений дозвіл на громадський транспорт та дошкільні навчальні заклади”, — заявив під час брифінгу очільник МОЗ Максим Степанов. 

Проте він зазначив що ці пом’якшення зроблять тільки за умови, якщо люди будуть дотримуватись соціальної дистанції та ходити в масках, а в окремих випадках ще й користуватись антисептиками.

Максим Степанов також зазначив, що інші деталі про пом’якшення та програму етапів виходу з карантину вони розроблять та нададуть до найближчого засідання Кабміну, на якому й хочуть схвалити ці етапи. Наступне засідання запланували на 20 травня.

Нагадаємо, всеукраїнський карантин Кабмін впровадив ще 12 березня. Тоді він встановив низку обмежень. Серед яких закриття всіх освітніх закладів, обмеження громадського транспорту, скасування міжміських, міжобласних та міжнародних рейсів, закриття кордонів, заборона на всі масові заходи. Також, людей зобов’язали ходити в масках та гуляти на вулиці максимум вдвох.

Проте 11 травня почали діяти деякі пом’якшення, а 13 травня Уряд дозволив збиратись в групи до 8 людей.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: