Класне таксі

480 - короткий номер

050 480 3333 - Vodafone

067 628 3333 - Київстар

093 148 3333 - lifecell

Завантажити додаток

З серпня тим, хто їде на підконтрольну територію через КПВВ, не обов’язково проходити самоізоляцію (оновлено)


image
Фото: Вільне радіо

З 1 серпня люди, які будуть слідувати через пункти пропуску на підконтрольну територію, не підлягатимуть обов’язковій двотижневій самоізоляції. Деякі пом’якшення передбачили також для тих, хто повертається з-за кордону.

 

Відповідна постанова Кабміну набирає чинності в  перший день серпня.

Отже, тепер людям, які перетинають контрольні пункти, не потрібно буде встановлювати мобільний додаток “Дій вдома” для контролю дотримання самоізоляції. Але уряд залишив за собою право за необхідності повернути цю вимогу.

Уточнили правила й для людей, які повертаються з-за кордону. Якщо людина їхатиме з країни з високим рівнем захворюваності на коронавірус, не пізніше, ніж за дві доби до перетину вона має здати ПЛР- або ІФА-тест та по приїзду самоізолюватися. Якщо результати дослідження будуть негативними, людина може контактувати з оточуючими.

Окремі нововведення передбачили для тих, хто живе один. Якщо про людину немає кому піклуватися, вона може навіть під час самоізоляції виходити у крамниці й аптеки, які знаходяться у радіусі двох кілометрів від місця самоізоляції. Також одинокі люди можуть звертатися у медичні заклади та вигулювати собак. Інформацію про проживання на самоті слід самостійно вказати у додатку “Дій вдома” або ж повідомити в місцевий орган соцзахисту населення.

Оновлено на 1 серпня: Уряд дозволив, Командувач — ні. Для перетину КПВВ з боку ОРДЛО все ж потрібно погодитись на самоізоляцію

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Поділитись публікацією

Проєкт фінансується Фондом міжнародної солідарності в рамках програми "Free Media Programme"
Зміст публікації не обов'язково відображає думку Фонду міжнародної солідарності та є предметом виключної відповідальності авторів


Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: