У понеділок, 7 грудня, коронавірусну хворобу виявили ще у понад 440 людей з підконтрольної частини Донецької області. Це майже на 200 пацієнтів більше, ніж отримали свій діагноз днем раніше. Загалом в Україні протягом дня зареєстрували більш як 10,8 тисяч нових хворих.
.
.
У понеділок про свій COVID-позитивний статус дізналися 443 мешканці Донеччини, повідомляє очільник області Павло Кириленко. Серед нововиявлених пацієнтів є 15 дітей.
Окрім цього, від ускладнень вірусу померли по одному жителю Сіверської, Костянтинівської, Дружківської та Ольгинської громад.
Отже, за весь час пандемії в підконтрольних районах Донецької області коронавірус виявили у 26 235 людей. 16 519 із них одужали (за даними ОДА, за день додалася лише 1 людина), а 9 186 продовжують лікування. Померли 530 мешканців регіону з коронавірусною хворобою.
Коронавірус у Бахмутській ОТГ
Згідно з даними Управління охорони здоров’я Бахмутської міської ради, за минулий день у громаді зареєстрували ще 7 людей з коронавірусом. Серед них є медпрацівник. Водночас 42 мешканці ОТГ подолали хворобу.
36 людей із середнім і тяжким перебігом коронавірусу перебувають у медзакладах, а 170 лікуються вдома.
Таким чином, від початку карантину в Бахмутській ОТГ виявили 1731 хворого на COVID-19. Одужали 1487 людей, а померли 38.
Зазначимо, вперше за кілька місяців загальні цифри по Бахмутській громаді від ДонОДА стали більшими у порівнянні з місцевими. Так, очільник області звітує про 1774 хворого з ОТГ, тоді як у місцевому управлінні охорони здоров’я підтверджують на 43 пацієнти менше.
Неофіційні дані з тимчасово окупованої частини Донеччини (цифри від бойовиків)
Тим часом у т.з. “ДНР” виявили ще 168 людей з коронавірусом. 20 з них діагноз поставили без проведення дослідження, тобто, за клінічними ознаками. Ще 21 мешканець непідконтрольної частини області помер від ускладнень вірусу.
За весь час поширення хвороби в ОРДО виявили понад 11,6 тисяч людей з COVID-19. Більш як 5,7 тисяч вилікувалися, а помер 1101 мешканець окупованої частини регіону.
Актуальні дані по Україні
Читайте також:
Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.