Світлодарська лікарня незабаром отримає “ковідний пакет”, — ДонОДА


image
Світлодарська лікарня. Фото: гуманітарна місія "Проліска"

Міська лікарня у Світлодарську, де приймають хворих на COVID-19, вже скоро має підписати договір з НСЗУ. Тоді лікарі зможуть отримувати надбавки за роботу з пацієнтами з коронавірусною інфекцією. Раніше медзаклад не відповідав вимогам Національної служби здоров’я України. Там не було апаратів штучної вентиляції легенів та у штаті бракувало анестезіологів.


Найближчим часом проблемні питання цієї лікарні вирішать, розповів на брифінгу департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко. 

“Буде надано 2 анестезіологи за сумісництвом, буде надано 2 апарати ШВЛ. Наскільки мені відомо, минулого тижня в області була з візитом керівниця східного офісу НСЗУ. Вона відвідала всі лікарні, з якими ще не укладені договори. За інформацією, Світлодарська лікарня найближчим часом укладе договір”, — сказав Педенко.

Нагадаємо, щодо ситуації у Світлодарській лікарні представники гуманітарної місії “Проліска” вже зверталися до МОЗ та НСЗУ. За словами благодійників, результат тесту на СOVID-19 пацієнти лікарні чекають 3 тижні, інфекційне відділення не відбудоване після обстрілів, а медичні працівники не отримують надбавки за роботу з хворими на коронавірусну інфекцію, хоча працюють з великим навантаженням. В департаменті охорони здоров’я ДонОДА підтвердили, що не мають “ковідного пакету” 3 з 28 лікарень області, де приймають хворих на СOVID-19.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: