Мобільний госпіталь для хворих на COVID-19 розгорнуть у Слов’янську


image
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів України виділив 118 млн грн на облаштування 3 мобільних госпіталів в Одесі, Києві та на Донеччині. Раніше була інформація, що на сході розмістять 2 таких — в Краматорську і Маріуполі. Але цю ідею переглянули — шпиталь буде 1 і з’явиться у Слов’янську.

Про це заявив в коментарі Радіо Донбас.Реалії голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

Він зазначив, що госпіталь з’явиться у Слов’янську, в обласній клінічній психіатричній лікарні. Площа будівлі 7 тисяч м², будівля забезпечена водо- і теплопостачанням, а також туди подають достатньо електроенергії для майбутнього шпиталю.

Наразі в клініці вже обрали керівника госпіталю, сформували штат, а також розробили план розташовання на території. Також в шпиталі опрацювали питання з харчуванням, пранням, поставкою білизни тощо. Поки чекають на закупівлю препаратів і засобів індивідуального захисту для персоналу.  

Проте, за словами Радуцького, мобільний госпіталь буде працювати лише якщо завантаженість ліжок в регіоні буде більш ніж 70%. Станом на 23 листопада в лікарнях Донеччини заповненість ліжок складає 53,5%.

Нагадаємо, про плани розгорнути мобільні шпиталі в керівництві держави заговорили ще в жовтні. Але тоді говорили про 2 госпіталі в області. Спочатку очільник Міністерства охорони здоров’я заявив, що їх облаштують у Краматорську і Маріуполі.

Вже у листопаді Уряд виділив 118 мільйонів гривень на розгортання 3 госпіталів: по одному в Києві, Одесі та Донецькій області.

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: