Підтримати
Інформація про ситуацію в зоні ООС станом на 13 вересня
Фото: УНІАН

Бойовики гатили як на Луганщині, так і на Донеччині.

 

За останню добу через обстріли окупантів загинув один військовий Збройних сил України. Боєць отримав поранення, несумісне з життям. Про це повідомляє пресслужба штабу операції об’єднаних сил. Детальнішої інформації де це сталося наразі немає. 

Ще 3 військових отримали осколкові поранення. Їх доправили до лікарні – стан їхнього здоров’я задовільний.

Загалом за останню добу зафіксували 10 порушень режиму припинення вогню. 

Гатили бойовики з протитанкових ракетних комплексів, мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Порушення зафіксували біля таких населених пунктах: Нью-Йорк, Невельске, Верхньоторецьке, Причепилівка, Катеринівка, Зайцеве та Золоте-4.

Не перестали стріляти й вночі. Після опівночі в районі населеного пункту Зайцеве бійцям довелося укриватись від вогню з гранатометів.

“На обстріли бойовиків, Українські війська відкривали вогонь у відповідь. Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників місії ОБСЄ застосувавши встановлений координаційний механізм”, — уточнює речниця командування об’єднаних сил Лідія Нанівська.

Читайте також:

 


Завантажити ще...