За добу в Україні виявили 1 061 хворого на COVID-19, одужали 737 людини


image
Фото: Вільне радіо

Загальна кількість хворих на коронавірус по Україні за весь час вже майже порівнялася з населенням Бахмута. Епідемія продовжує поширюватися з тими самими темпами, та на підконтрольній Донеччині зберігається відносно стабільна ситуація.  

 

В підконтрольних уряду районах Донеччини напередодні виявили 7 нових пацієнтів з COVID-19. Про це повідомляє голова Донецької обласної державної адміністрації Павло Кириленко.

Зокрема, 2 нових пацієнток (55 та 61 років) виявили у Мангушському районі, 2 — у місті Слов’янську та районі (43 та 68-річний чоловіки). У Маріуполі хворобу виявили у 74-річного чоловіка. А у Краматорську та Черкаській ОТГ захворіли жінки 25 та 34 років. Серед цих хворих є одна медпрацівниця, але звідки саме  —  не повідомляється. 

Загалом станом на 4 серпня в області виявили 905 пацієнтів з COVID-19  (з них 192 пацієнти до сих пір проходять лікування,а померли 12 хворих). 

Згідно зі статистикою по області, більше заражених виявили серед жінок, ніж серед чоловіків (615 та 290 пацієнтів відповідно). Серед загальної кількості заражених коронавірусом — 130 медпрацівників. Найбільше хворих виявили серед людей віком від 41 до 60 років  —  таких 377 пацієнтів (або майже 42%).    

коронавірус інфографіка епідситуація
Інфографіка ДонОДА

 

Серед військовослужбовців складу Операції об’єднаних сил коронавірусну хворобу не виявляли.

За даними т.зв. “мінздрава ДНР” на тимчасово непідконтрольній українському уряду території Донеччини виявили 44 нових заражених коронавірусом пацієнтів. Загалом від початку пандемії за неофіційними даними бойовиків ОРДО підтверджують 1 829 хворих, з них до сих пір лікуються 868 людей, а померли 107 пацієнтів.

Епід.ситуація в країні в цілому

Станом на 4 серпня в Україні виявили 1 061 нових випадки коронавірусної хвороби, в тому числі у 73 дитини та 66 медпрацівників. Поклали в лікарні 250 людей. Померли від ускладнень 26 хворих. Одужали 737 пацієнтів. Таку добову статистику доповів міністр охорони здоров’я України Максим Степанов під час брифінгу. 

Найбільше нових випадків заражень зареєстрували на Львівщині (146), Харківщині (143), Івано-Франківщині (127 нових хворих) та в Києві (108 нових пацієнтів).

Загалом від початку пандемії в Україні коронавірусне зараження виявили у 74 219 людей (серед них 5 236 дітей та 8 865 медпрацівників), одужали 40 613 пацієнтів, померли внаслідок COVID-19 1 764 хворих. 

Читайте також:

Всі матеріали за темою читайте тут

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Читайте нас в Telegram DONрегіон
Підписуйтесь на наш Instagram Вільне радіо

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Проєкт фінансується Фондом міжнародної солідарності в рамках програми "Free Media Programme"
Зміст публікації не обов'язково відображає думку Фонду міжнародної солідарності та є предметом виключної відповідальності авторів


Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: