Запускають експеримент: У 2 потягах на Донеччину з’явиться охорона


image
Фото: "УЗ"

Залізничники пробують повернутися до охорони в потягах. Тільки тепер сподіваються не на поліцію, а на власну воєнізовану охорону.  Поки що це експеримент. Долучили до нього 10 потягів. 

 

Про це повідомляє АТ “Укрзалізниця”. Для початку УЗ планує задіяти до 40 охоронців щоденно.

“Безпека пасажирів — безумовно одне з найважливіших питань. На першому етапі працівники воєнізованої охорони Укрзалізниці супроводжуватимуть 10 пасажирських поїздів. Надалі їх перелік буде збільшено», — каже голова правління АТ “Укрзалізниця” Іван Юрик.

Серед поїздів під охороною вже є два, які курсують на Донеччину, це №10/9 Маріуполь — Київ та №136/135 Київ — Покровськ, а також 8 інших. Всі вони поєднують столицю з найбільшими містами країни в різних регіонах, це:

 —  №38/37 Київ — Запоріжжя, 

 —  №49/50 Київ — Трускавець, 

 —  №63/64 Харків — Київ, 

 —  №79/80 Дніпро — Київ, 

 —  №92/91 Львів — Київ, 

 —  №102/101 Київ — Херсон, 

 —  №106/105 Одеса — Київ, 

 —  №29/30 Київ — Ужгород.

Співробітників воєнізованої охорони “УЗ” перед кожним рейсом інструктуватимуть. Вони мають спецформу та знаки розрізнення. 

Крім того, “Укрзалізниця” дооснастить вагони поїздів відеокамерами. Наразі вони встановлені тільки у третині вагонів, які використовуються у перевезеннях. Зокрема, у всіх швидкісних поїздах, новозбудованих вагонах та тих, що пройшли капітально-відновлювальний ремонт. Нові вагони купують у завода-виробника лише з такими камерами. 

За даними залізничників, в цьому році “УЗ” запланувала модернізувати 29 вагонів, та вже придбали 18 нових вагонів.  

Зазначимо, 1 серпня в поїзді № 9/10 “Київ-Маріуполь” один із пасажирів напав на жінку з неповнолітньою дитиною. Нападник побив жінку та намагався зґвалтувати, його затримали. Після інциденту “Укрзалізниця” звільнила 5 працівників за недбалість та вирішили, що дозволять провідникам користуватися газовими балончиками.

Читайте також:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо Ви дочитали цей матеріал до кінця, сподіваємось, він був корисним для Вас

Ми дуже цінуємо те, що Ви з нами!

Запрошуємо Вас стати патроном Вільного радіо та підтримати нашу редакцію.

Якісна незалежна журналістика потребує багато зусиль та ресурсів, і саме Ви можете допомогти нам робити це чесно і кожного дня!

Щомісячна підтримка
Допомогти одноразово
Поділитись публікацією

Ця публікація створена за підтримки Європейського Фонду за Демократію (EED). Зміст публікації не обов'язково відображає думку EED і є предметом виключної відповідальності авторів


Спонсор

Останні новини

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: