У Сєвєродонецьку зоозахисники визволили із заводської труби собаку, яка прожила в ній 6 років
Фото: Facebook/ЗооКонтроль Украина

Роками працівники підгодовували собаку, але не могли її витягти. Тепер же волонтери провели цілу спецоперацію та визволили тварину.  

 

“Ох, фух, ось він, не минуло й семи років”, — з такими словами зустрічають нарешті визволену собачку середнього розміру, чорно-коричневого забарвлення з симпатичною мордочкою на заводі “Азот” у Сєвєродонецьку.

Зоозахисники витягли з труби собаку, яка прожила там 6 років

Та насправді минуло 6 років. Ще щеням пес впав у колодязь на підприємстві. Працівники бачили його і підгодовували. Прозвали Дружочек.

“Він просто будучи цуценям впав у цей колодязь, і вони не змогли його дістати, бо тваринка боялася, тікала. А там таке місце, де відходять труби у різні боки. Тобто тваринка просто тікала по цих трубах величезних таких”, — розповідає представниця громадської організації “ЗооКонтроль Україна” Наталя.

Людям було небезпечно туди лізти, тому працівники підприємства облаштували собаці житло на дні ями й регулярно годували його. Водночас роками намагалися дістати: побудували спеціальну драбину зі зручними сходинками та манили їжею. Умілець-слюсар зробив клітку-пастку, але це теж не допомогло спіймати Дружочка.

Команда “ЗооКонтролю України” дізналася про ситуацію ще у 2018 році. Але одразу потрапити до собаки не вдалося.

“Не мали змоги потрапити на режимне підприємство. У цьому році керівництво пішло вже і нам, і волонтерам назустріч. І цю тваринку вдалося дістати”, —  каже Наталя.

У Сєвєродонецьку зоозахисники визволили із заводської труби собаку, яка прожила в ній 6 років
Фото: Facebook/ЗооКонтроль Украина

Щоб дістати Дружочка, йому ввели снодійне. Вдалося з першої спроби влучити в нього дротиком із седативним препаратом. Собака лише трохи відбіг у трубу і заснув. Тож його змогли витягти.

Зоозахисники приспали собаку та визволили його із заводської труби

Зараз пес знаходиться у ветеринарному комплексі, лікарі його оглянули, зробили відповідні щеплення. Тварина не агресивна та охайна. І Дружочку шукають домівку. Просто випустити на вулицю його не можна — пес не адаптований до життя там.

Дізнатися про собаку ви можете у волонтерів організації “ЗооКонтроль” за телефоном (068) 179 29 50.

Читайте також:


Цей матеріал опубліковано за підтримки Європейського фонду за демократію (EED). Його зміст не обов’язково відображає офіційну позицію EED. Інформація чи погляди, висловлені у цьому матеріалі, є виключною відповідальністю його авторів.


Спонсор
Завантажити ще...