21 листопада в країні додалося 14 580 людей з коронавірусною хворобою. З них 463 мешкають на контрольованій урядом частині Донеччини.
За добу на підконтрольній уряду частині Донеччини коронавірус підтвердили у 463 людей, з них 11 ㅡ діти. Померли від ускладнень 11 пацієнтів. Такі дані наводить голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.
Померли 3 людей з Мирноградської ОТГ, по 2 важкохворих — у Волноваській та Великоновосілківській ОТГ, та по 1 у Мангушській, Добропільській, Покровській і Селидівській ОТГ.
Також 20 листопада підтвердили коронавірус:
– 232 у Маріупольській ОТГ;
– 65 у Краматорській ОТГ;
– 38 у Слов’янській ОТГ;
– 30 у Бахмутській ОТГ;
– 15 у Часовоярській ОТГ;
– 12 в Олександрівській ОТГ;
– по 9 у Добропільській і Торецькій ОТГ;
– 8 у Сіверській ОТГ;
– 6 у Селидівській ОТГ;
– по 5 у Костянтинівській та Мангушській ОТГ;
– 4 у Білозерській ОТГ;
– по 3 у Лиманській, Вугледарській і Сартанській ОТГ;
– по 2 у Дружківській, Нікольській і Мар’їнській ОТГ;
– по 1 в Авдіївській, Світлодарській, Мирноградській, Іллінівській, Волноваській, Курахівській, Новогродівській, Покровській, Черкаській та Очеретинській ОТГ.
Всього ж від початку пандемії в Донецькій області коронавірусну хворобу виявили у 19 691 людини. Ще лікуються понад 12 тисяч пацієнтів по всій області, 344 людини померли.
Зазначимо, в Донецькій області досі не внормована проблема зі статистикою захворювання на COVID-19. Так, в Міністерстві охорони здоров’я, наприклад, повідомляють про 19 685 хворих в області, при чому ДонОДА звітує про 19 691 пацієнта.
Але різниця у статистичних даних суттєво відрізняється між обласними показниками та даними, які подають управління охорони здоров’я окремих громад.
Так, з Бахмутській ОТГ напередодні повідомляли про 1 373 відомі їм випадки інфікування коронавірусом. Тоді як Павло Кириленко повідомляв про 1 110 виявлених хворих від початку пандемії. Тобто в області поки що врахували на 263 пацієнтів менше, ніж повідомляла Бахмутська міськрада.
Наразі найбільше не дорахували у статистиці Маріуполя. Там місцеве управління 20 листопада повідомляло про 8007 хворих за весь період пандемії, а області кажуть про 6335 хворих станом на 21 листопада.
Коронавірус в “ДНР”
На тимчасово окупованій території визнають 15 померлих впродовж доби через ускладнення, спричинені COVID-19, та 148 заражених коронавірусом з лабораторно-підтвердженим діагнозом (а ще 11 пацієнтам COVID-19 діагностували лише на основі симптомів).
Також там окремо враховують хворих із пневмонією. Таких за добу додалося 87 (зокрема, 67 поклали в лікарні). Всього лікують пневмонію 1 739 хворим, з яких майже півтисячі потребують додаткового кисню.
Загалом від початку пандемії окупанти частини Донеччини повідомляють про 9 780 виявлених хворих. З них зараз лікуються понад 4 тисячі пацієнтів, померли 899 людей.
Епідпоказники загалом по Україні (без врахування тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу)
За попередню добу в Україні виявили ще 14 580 хворих на COVID-19, серед них 610 дітей та 590 медпрацівників. Поклали в лікарні 1 761 пацієнта, одужали 7 989 людей, померли 215 важкохворих з цією хворобою. Такі дані повідомляє МОЗ України.
При цьому, найбільше хворих додалося напередодні в Дніпропетровській області (1 342 нових пацієнти), у столиці (1 213 людини) та на Сумщині (961 хворий).
Загалом від початку пандемії в країні коронавірусну хворобу виявили у понад 612,5 тисяч громадян. Вже подолали цю хворобу більше ніж 282 тисячі людей, померли 10 813 пацієнтів.
Раніше Вільне радіо пояснювало, як людині з коронавірусом домогтися госпіталізації.
Нагадаємо, відсьогодні поліція має право штрафувати людей на суму до 255 грн за відвідування громадських місць без засобів індивідуального захисту від коронавірусу. При цьому респіратор або маска (в тому числі саморобна) мають бути вдягнені правильно, тобто прикривати не тільки рот, а й ніс. Складати протокол та штрафувати зможуть прямо на місці правопорушення за допомогою безготівкових платіжних пристроїв.
Також зазначимо, що з 14 листопада в Україні ввели “карантин вихідного дня”. Тобто в суботу і неділю:
— не працюватимуть кафе, бари та ресторани (окрім доставки);
— не працюватимуть торговельно-розважальні центри й загалом крамниці окрім тих, де продають продукти. Дозволено працювати аптекам та заправкам (без зон харчування);
— працюватимуть фінансові установи, відділення пошти, медичні заклади, СТО;
— заклади культури не працюватимуть, але дозволили проводити зйомки з обмеженим доступом на знімальні майданчики;
— спортзали та басейни також не працюватимуть.
Обмеження мають тривати до 30 листопада. Запровадження таких мір пояснили тим, що повний локдаун українська економіка не витримає. Натомість у Слов’янську карантину вихідного дня не буде ㅡ про це заявив очільник міста Вадим Лях.
Читайте також: